PolecamyPromocje

Najpopularniejsze książki na wielkiej wyprzedaży TaniaKsiazka.pl!

Noc wyprzedaży - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Taki piątek nie zdarza się często i to nie tylko dlatego, że akurat mamy piątek i w dodatku 13-ego, czyli teoretycznie najbardziej pechowy dzień w roku, ale także dlatego, że dzisiaj i jeszcze przez kilka godzin nocnych będziecie mogli skorzystać z wielkiej wyprzedaży książek w TaniaKsiazka.pl i to jakich książek, samych bestsellerów! To jak, gotowi? Najpopularniejsze książki na rynku czekają. Sprawdźcie, co można upolować, wyłowiłam dla Was kilka smaczków.

Najpopularniejsze książki na wielkiej wyprzedaży TaniaKsiazka.pl!

Sekretne życie drzew - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Sekretne życie drzew Peter Wohlleben

Sekretne życie drzew Petera Wohllebena to książka, która zmieniła życie wielu ludzi i ich spojrzenie na… las. Można powiedzieć, że niemiecki leśnik z dwudziestoletnim stażem otworzył oczy wielu ludziom na to, czym naprawdę są drzewa. Okazuje się, że to wielka, troszcząca się o siebie społeczność, gdzie żadne drzewo nie jest nieznajome. Drzewa troszczą się o siebie, darzą się uczuciami i między innymi w tym aspekcie przypominają nas, ludzi. Ta książka to także wielki apel i prośba tego niezwykłego człowieka o ich ochronę.

13 powodów13 powodów Jay Asher

13 powodów Jaya Ashera to książka, która porusza bardzo delikatny społecznie temat, samobójstw wśród nastolatków. Autor stara się zwrócić uwagę nastolatków na fakt, że ich zachowanie i niektóre decyzje mogą popchnąć innych do odebrania sobie życia. Nastolatkowie często dla zabawy lub ze zwykłej nienawiści potrafią zmienić życie rówieśnika w koszmar.

ToTo, Stephen King

Jeden z najsłynniejszych horrorów Stephena Kinga pojawił się niedawno w kinach w formie niesamowicie przerażającej ekranizacji. Nic jednak dziwnego, ta książka jest majstersztykiem wśród horrorów i niemal każdy po jej przeczytaniu, długo nie może “dojść do siebie”. Jeżeli jeszcze jej nie znacie lub chcielibyście ją nabyć w nowej, filmowej oprawie, piątkowa wyprzedaż TaniaKsiazka.pl jest świetną ku temu okazją.

AniaAnia. Biografia Anny Przybylskiej Grzegorz Kubicki Maciej Drzewicki

Na tę biografię czekało bardzo wielu fanów tej niezwykłej aktorki. Właśnie dzięki tej książce mamy wgląd w jej prawdziwe życie. Okazuje się, że była nie tylko piękną kobietą, ale także wspaniałą matką, córką i żoną. Ta książka to także próba jej bliskich na poradzenie sobie z bólem  i zapamiętania Ani takiej, jaka była naprawdę.

Płomienna koronaPłomienna korona Elżbieta Cherezińska

Elżbiecie Cherezińskiej udało się coś, co udaje się niewielu psiarzom. Stworzyła wspaniały cykl historyczno-fantastyczny, który jest porównywany do Gry o tron R.R. Martina. Wszyscy fani twórczości tego autora, wiedzą, jak wielkie jest to wyróżnienie. Cherezińska w przeciwieństwie do Martina nie zabiera nas do mitycznego Westeros, ale na nasze polskie, historyczne podwórko. Pozwala nam poznać znaną/nieznaną historię Polski w mocno fantastycznej oprawie i zabiera nas do świata, z którego trudno się wyrwać.

Pamiętajcie, ceny książek zmienią się dopiero o godzinie 17, ale już teraz możecie przejrzeć listę i zobaczyć, na które tytuły warto polować. Pamiętajcie jednak, że cała pełna lista 13 tysięcy tytułów pojawi się na kilka godzin przed promocją. Bądźcie czujni. 🙂

Wszystkie książki objęte promocją oraz jeszcze więcej informacji z nią związanych znajdziecie tutaj i klikając w baner poniżej:

Noc wyprzedaży Piątek 13-ego - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!