KSIĄŻKI Z HARRYM HOLEM

Film na podstawie siódmego tomu serii kryminalnej Jo Nesbo z inspektorem Harrym Holem w roli głównej trafia właśnie na ekrany polskich kin. Nie obawiajcie się, jeśli nie znacie poprzednich tomów serii. Książka jest napisana w taki sposób, że nikt nie poczuje się zagubiony. To samo dotyczy filmu. Czy jesteście gotowi na jeden z najbardziej mrożących krew w żyłach kryminał, który trafia na ekrany kin tej jesieni? W międzyczasie zajrzycie na promocyjne półki TaniaKsiazka.pl, która z okazji premiery filmu przygotowała niezwykle atrakcyjną promocję. Książki z Harrym Holem Jo Nesbo oraz wszystkie inne kryminały dostępne w ofercie księgarni, do 20 października będą przecenione nawet o 35%.

Pierwszy śnieg

źródło: universalpictures.com

Książki z Harrym Holem wreszcie na ekranach kin

“Co jest gorsze? Odebrać życie osobie, która chce żyć, czy nie pozwolić umrzeć osobie, która chce zakończyć swoje życie?” – Pierwszy śnieg

 

Niektórzy twierdzą, że Pierwszy śnieg to najlepsza część serii z Harrym Holem, słynnego norweskiego pisarza Jo Nesbo. Być może dlatego właśnie Pierwszy śnieg został zekranizowany w pierwszej kolejności. W tej historii Harry Hole nie tylko zmierzy się z niezwykle groźnym seryjnym mordercą, ale ta sprawa doprowadzi go niemal na granicę obłędu. Morderca atakuje zawsze w dzień pierwszych opadów śniegu. Jedna z największych przyjemności, jaka spotyka dzieci w tym okresie, czyli lepienie bałwana, w tej historii przybiera niezwykle makabryczną postać.

Książki z Harrym Holem i nie tylko 

 

Wśród innych kryminalnych propozycji, które pojawią się w promocji, warto także zwrócić uwagę na bestseller i nowość w jednym, czyli Początek Dana Browna. Książka, na którą czekały miliony fanów autora na całym świecie. Początek to kolejna historia, w której wraz z profesorem Harvardu, Robertem Langdonem zmierzymy się z pełną niebezpieczeństw i zawiłych zakamarków sprawą do rozwikłania. Tym razem w tle pojawią się pytania o początki istnienia człowieka.

Świetne kryminały i thrillery 

 Dyskretne szaleństwo - zobacz na TaniaKsiazka.pl!

Dyskretne szaleństwo Mindy McGinnis to trzymający w napięciu thriller, którego główną bohaterką jest Grace Mae, dziewczyna z domu dla obłąkanych. Kobieta próbuje walczyć z koszmarami, które ją prześladują, a jej jedyną bronią jest milczenie. Jednak pewnego dnia ktoś dostrzega w niej wartość, w którą ona już sama od dawna nie wierzy, jej piękny umysł. Doktor Thornhollow, frenolog, zainteresowany psychologią kryminalną, dochodzi do wniosku, że właśnie ta niezwykła dziewczyna może mu pomóc wytropić seryjnego mordercę.

Oskarżenie, tom 6. serii kryminalnej z Joanną Chyłką w roli głównej Remigiusza Mroza, to z pewnością książka, na którą warto zwrócić uwagę. Część serii, na którą fani czekali z wyjątkową niecierpliwością. Z jakim zadaniem teraz zmierzy się pani mecenas i czy sprawa, która z początku wydaje jej się mało istotna, będzie najtrudniejszą w jej karierze?

 

Skorzystajcie z najnowszej promocji TaniaKsiazka.pl i uzupełnicie swoją półkę z kryminałami Jo Nesbo. Przejrzyjcie też bogatą ofertę innych kryminałów, równie wyśmienitych autorów w tym zapowiedzi, nowości i bestsellery, a i nie zapomnijcie zaryglować drzwi. 🙂

Więcej promocji znajdziecie tutaj>>