Dylemat - nowa książka B.A. Paris

Brytyjska autorka B.A. Paris ma na swoim pisarskim koncie kilka bestsellerowych thrillerów: Za zamkniętymi drzwiami, Na skraju załamania i Pozwól mi wrócić. Jej debiutancka powieść w ciągu zaledwie trzech miesięcy sprzedała się w rekordowym nakładzie pół miliona egzemplarzy.

Każda nowość, która wychodzi spod pióra pisarki, jest sensacją wśród miłośników thrillerów także w naszym kraju. Właśnie się dowiedzieliśmy, że już w połowie marca będzie mieć premierę nowa książka B.A. Paris – Dylemat.Dylemat - nowa książka B.A. Paris

Nowa książka B.A. Paris. Każda rodzina na swoje sekrety

B.A. Paris po raz kolejny udowadnia swoim czytelnikom, że mrożące krew w żyłach historie mogą się dziać tuż obok. W swojej najnowszej książce autorka buduje napięcie wokół moralnego poczucia obowiązku, a potrzeby chronienia najbliższej osoby.

Jak daleko się posuniesz, by dać ukochanej osobie kilka godzin szczęścia?

Zatem na czym będzie polegać tytułowy dylemat?

Zbliżają się czterdzieste urodziny Livii. To okazja do wyprawienia hucznego przyjęcia – przyjęcia na miarę wesela. Jednak wszystkiego nie da się zaplanować ani przewidzieć. Zaproszono rodzinę i przyjaciół – wszystkich, którzy są ważni w życiu jubilatki. Tylko na przyjęciu ma zabraknąć córki, która studiuje za granicą. Livia z jednej strony cieszy się, że Marnie nie może przyjechać, bo tuż po zakończeniu przyjęcia chce zdradzić mężowi sekret związany z ich córką.

Z drugiej strony Adam, żeby uszczęśliwić Livię, planuje wielką niespodziankę. Zamierza w tajemnicy sprowadzić córkę na urodziny. Tylko że podczas wprowadzania planu w życie, Adam dowiaduje się czegoś okropnego. Wie, że ta wiadomość zrani Livię. Wie także, że musi jej powiedzieć. Jednak Adam nie chce zepsuć żonie dnia, na który od dawna tak się cieszyła.

Przyjęcie właśnie się zaczyna. Są już pierwsi goście, a Livia cała promienieje i zamierza kilka najbliższych godzin spędzić – tak jak przystało na jubilatkę – świętując z bliskimi…

Dylemat, nowa książka B.A. Paris, trafi do regularnej sprzedaży 12 marca. Już teraz możecie ją zamówić w przedsprzedaży w tym miejscu.

Powiązane artykuły: