Zimny strach

Nowa książka od Madsa Pedera Nordbo to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości duńskiego pisarza. To jemu czytelnicy na całym świecie zawdzięczają bestseller pt. Dziewczyna bez skóry. W błyskawicznym tempie zyskał miliony fanów. Teraz autor powraca z kontynuacją tej porywającej historii. Najnowsza powieść z Matthew i upartą Grenlandką Tupaarnaq nosi tytuł Zimny strach i na polskim rynku będzie dostępna od 19 września 2018 roku. Jeśli jesteście miłośnikami skandynawskich kryminałów i sensacji z elementami dobrego thrillera, koniecznie sięgnijcie po tę serię. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowa książka od Madsa Pedera Nordbo – mroczna Grenlandia i wciągająca historia powracają

To już druga część przygód bohaterów, których pokochali Czytelnicy na całym świecie. Jakie wyzwania tym razem postawił przed nimi autor? Poniżej z przyjemnością prezentujemy oficjalny opis wydawcy, który nie tylko mrozi krew w żyłach, ale rozgrzewa również do czerwoności i podsyca ciekawość odbiorców.

Przyrodnia siostra Matthew znika podczas weekendowej wycieczki w opuszczonej grenlandzkiej osadzie Færingehavn.

Tupaarnaq, młoda i niezależna Grenlandka, oskarżona niegdyś o zabójstwo ojca, powraca więc do Nuuk, aby pomóc swojemu jedynemu przyjacielowi Matthew odnaleźć dziewczynę. Ślady krwi w jednym ze zrujnowanych domów na terenie osady wyraźnie świadczą o zbrodni. Ale dopiero gdy matka Arnaq otrzymuje telefon od córki, przerażonej i na skraju wyczerpania, staje się dla wszystkich oczywiste, że czasu na odnalezienie zaginionej jest coraz mniej…

Ojciec Matthew, Tom, jako młody żołnierz w amerykańskiej bazie w Thule uczestniczył w tajnym eksperymencie o katastrofalnych skutkach. Tom został oskarżony o podwójne morderstwo, a przez to zmuszony do ucieczki i życia w ukryciu. W związku ze zniknięciem Arnaq tajemnice z Thule wychodzą na jaw. Matthew zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że jest pionkiem w grze toczącej się o życie i śmierć. Rozpaczliwie szuka Arnaq i próbuje zrozumieć, co naprawdę stało się z jego ojcem. Musi też stawić czoło grenlandzkiej policji i armii amerykańskiej, która dąży do schwytania Toma.

Przypominamy, że nowa książka od Madsa Pedera Nordbo będzie dostępna w sprzedaży od 19 września bieżącego roku. Powieść pt. Zimny strach znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj jest pierwsza część pt. Dziewczyna bez skóry, od której wszystko się zaczęło.