Książki i gadżety do 50% taniej!

Ponad 500 przecenionych produktów!

Święta za pasem dlatego też czas na prezenty! I właśnie z prezentem, dla nas czytelników przychodzi księgarnia TaniaKsiazka.pl. Ostatnio ruszyła u niech świetna promocja – ponad 500 produktów przecenionych nawet o 50%! Nic tylko korzystać! Byle szybko, bo promocja trwa do 20 grudnia! Tak więc czas na zakupy – skorzystaj już teraz z promocji – książki i gadżety do 50% taniej – sprawdź >>

Książki i gadżety do 50% taniej - sprawdź >>

Książki i gadżety do 50% taniej!

Przejrzałam produkty w promocji i są tam same perełki! Te koszulki! Ach! Idealne dla każdego Książkoholika ! Torby i kubki – co za cuda! I do tego książki i to w takich cenach, że nic, tylko brać! Chodźcie na zakupy! Naprawdę warto. Książki i gadżety w świetnych cenach – musisz je mieć!

TanioKsiążkowa koszulka - kup na www.taniaksiazka.plTanioKsiążkowa koszulka damska. All I need is a book

TanioKsiążkowa koszulka All I need is a book została stworzona z myślą o Tobie, droga Książkoholiczko. Noszenie tej koszulki na dumnej piersi to deklaracja, na którą koniecznie musisz się odważyć! Jeżeli tak jak my żyjesz jedną nogą w świecie wykreowanym w książkach, a perypetie literackich bohaterów nieustannie dostarczają Ci zróżnicowanych emocji, to all You need is a book!

 

Idealną torbę na książki kupisz na www.taniaksiazka.pl

TanioKsiążkowa torba czarna – Book, book! Kto tam? Książki, dużo książek…

  • Nosząc TanioKsiążkową torbę wspierasz czytelnictwo.
  • Wybierając tą torbę wspierasz w 100% polski biznes.
  • Spowodujesz uśmiech na twarzy każdego, kto zobaczy Cię z tą torbą 🙂
  • Torba jest modna, ekologiczna i doskonała do noszenia książek oraz innych rzeczy, które lubisz mieć przy sobie!
  • Dbasz o środowisko. Bawełniana torba oznacza koniec z foliowymi torebkami!

Guerra - kup na www.taniaksiazka.plWysłannicy. Tom 2. Guerra

Melissa Darwood

Zuza czuje się bardzo osamotniona od kiedy jej najlepsza przyjaciółka została Guardianką, a chłopak się od niej oddalił. Z dawnego życia została jej tylko muzyka, dzięki której może być sobą. Podczas jednego z koncertów ktoś strzela do Zuzy. Patryk w ostatniej chwili zasłania dziewczynę swoim ciałem, ratując jej życie. Łamie w ten sposób jedno z najważniejszych praw Guardianów i zostaje zesłany do Tentatoskich obozów pracy, które znajdują się w sercu tajemniczej Guerry.

 

Jeśli więc chcecie zaopatrzyć siebie lub swoich bliskich w genialne gadżety dla książkoholików lub w nowe książki, to ta promocja jest właśnie dla Was! Nie ma co zwlekać – promocja trwa tylko do 20 grudnia, dlatego szybko róbcie zakupy!

Sami się przekonajcie, co możecie upolować w promocyjnych cenach – nie dajcie się namawiać! Takie okazje nie powtarzają się zbyt często, w związku z tym trzeba je łapać póki są!

Książki i gadżety do 50% taniej – sprawdź >>

Byle szybko, bo promocja trwa do 20 grudnia!

 

Książki i gadżety do 50% taniej - sprawdź >>