Gdzie jest prezydent - kup na TaniaKsiazka.pl

Gdzie jest prezydent to książka, która ma dwóch autorów. Są nimi James Patterson, światowej sławy twórca bestsellerów i Bill Clinton, były prezydent Stanów Zjednoczonych. Tak, tak, to nie żart! Książka będzie dostępna w Polsce już od 28 stycznia 2019 roku. I z pewnością zachwyci wszystkich miłośników nietuzinkowych historii w mrocznym klimacie thrillerów, z elementami kryminałów i sensacji. Warto tutaj również wspomnieć, że prezentowana dziś książka wzbudza niemałe emocje na całym świecie. Tym samym podobnych, gorących reakcji można spodziewać się po polskich odbiorcach. Zaintrygowani? Koniecznie sprawdźcie, o czym dokładnie opowiada ta książka!

Gdzie jest prezydent – książka, o której mówi cały świat

To się za chwilę wydarzy. Najgroźniejszy atak terrorystyczny w historii rozpocznie się za 6…5…4… Zniknie wtedy wszystko. Tym samym ludzie będą mogli pożegnać się z dostępem do wody, prądu, a nawet swoich oszczędności. Nikt nie będzie w stanie zadzwonić do rodziny, nikt też nie będzie wiedział, co się dzieje. A już z pewnością ludzie nie sądzili, że to może dotyczyć właśnie ich. A gdzieś tam jest ktoś, kto tylko czeka, by zrealizować swój plan. Co więcej, ma sprzymierzeńca w Białym Domu. Wystarczy, że wpisze hasło.

Tymczasem w ściśle strzeżonym miejscu trwa narada przywódców najważniejszych państw świata. Wspólnie próbują ustalić strategię działania. Jednak czy wystarczy im czasu, by ją zrealizować?

Prawdopodobnie tylko Bill Clinton i James Patterson byli w stanie napisać taką książkę. Po raz pierwszy w historii prezydent Stanów Zjednoczonych odsłonił tajniki funkcjonowania Białego Domu. A autor, cieszący się ogromną popularnością na świecie, stworzył za pomocą tego wciągającą historię. Zabójcza kombinacja, która trzyma w napięciu do końca.

Oto co do powiedzenia na temat książki ma Lee Child, brytyjski mistrz sensacji i kryminałów:

Zakulisowe sekrety Clintona w połączeniu z geniuszem Pattersona tworzą polityczny thriller dekady.

Przypominamy, że premiera książki Gdzie jest prezydent na polskim rynku będzie miała miejsce 28 stycznia 2018 roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!