książki My Little Pony

My Little Pony to kucyki uwielbiane przez dzieciaki na całym świecie. Z okazji premiery filmu z ich udziałem, w polskich i zagranicznych kinach, księgarnia TaniaKsiazka.pl postanowiła przecenić wszystkie produkty z serii, w tym zabawki i książki nawet do 35%. Dzięki temu dzieciaki będą mogły jeszcze długo po premierze filmu cieszyć się obecnością swoich ulubionych, bajkowych bohaterów. Promocja potrwa od 6 do 13 października (piątek).

My little pony - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Książki My Little Pony – na długie godziny z przygodą

My Little Pony. The Movie. Biblioteka filmowa to świetna pozycja dla dzieci, które były w kinie na filmowej wersji bajki lub, które wybierają się na film. Książeczka opowiada o przygodach, które przeżyły Twilight Sparkle, Rainbow Dash i ich przyjaciele w filmie, w tym o podróży do baśniowej krainy w poszukiwaniu Storm Kinga.

 

My Little Pony The Movie Szukaj i znajdź - znajdź na TaniaKsiazka.pl!Książki My Little Pony z zagadkami

My Little Pony. The Movie. Szukaj i znajdź. Ta pozycja to także książeczka nawiązująca do przygód kucyków z filmu. Oprócz przypomnienia sobie przygód bajkowych przyjaciół dzieci dodatkowo będą mogły pobawić się w poszukiwaczy ukrytych przedmiotów i postaci.

 

My Little Pony The Movie Magia kolorowania - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Książki My Little Pony do kolorowania 

My Little Pony. The Movie. Magia kolorowania. Kolorowanie to oczywiście to, co małe fanki bajkowych kucyków bardzo sobie cenią. Ta kolorowanka nawiązującą do przygód Rainbow Dash i Twilight Sparkle w filmie, pozwala dzieciom tworzyć przepiękne obrazki i spędzić w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów wiele kolorowych godzin.

 

My Little Pony Equestria Girls Gala - znajdź na TaniaKsiazka.pl!Zabawki My Little Pony

My Little Pony. Equestria Girls. Gala – Rarity Hasbro. Lalki, które zostały zainspirowane postaciami z bajki My Little Pony i filmem z 2013 roku My Little Pony. Equestria Girls. Teraz dziewczynki mogą bawić się lalkami do złudzenia przypominającymi ich kochane kucyki, ale w bardziej ludzkiej postaci. Przepiękne, kolorowe lalki z pewnością spodobają się każdej fance My Little Pony.

W bajce My Little Pony czai się magia, przygoda i wiele elementów, które małe księżniczki lubią najbardziej: piękni, kolorowi bohaterowie, dużo zabawy i dobro, które zawsze zwycięża. Sprawdźcie ogromną gamę produktów nawiązujących do tych, uwielbianych przez dzieci, bohaterów. Teraz nawet do 35% taniej!

Seria My little pony do 35% taniej! Sprawdź na TaniaKsiazka.pl!