Książki na chłodniejsze dni - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zima po raz kolejny zaatakowała! Tym razem jednak nie zdołała nikogo zaskoczyć, a my, czytelnicy, doskonale wiemy, jak poradzić sobie z siarczystym mrozem. W walce z ujemną temperaturą potrzebne są trzy elementy: ciepły koc, gorący napój oraz… książka! Zgadza się, to nieodłączny element każdej zimy, z którym znacznie łatwiej jest przetrwać. Książki na chłodniejsze dni to sprawdzona metoda.

Książki na chłodniejsze dni - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Dlatego dziś przybywam z zestawieniem książek, które ogrzeją waz w te mroźne dni. Nietuzinkowi bohaterowie oraz historie, które wleją ogrom ciepła w wasze serca. Nie zabraknie też nieco pikantniejszych wątków i porywów serca. W związku z tym, jeśli poszukujecie opowieści, które skutecznie umilą wam czas podczas tego ataku zimy, doskonale trafiliście!

Książki na chłodniejsze dni

Kobieta w białym kimonie - kup na TaniaKsiazka.plKobieta w białym kimonie

Tori Kavac, słynna dziennikarka z USA, rusza w podróż do Japonii, by poznać historię swojego pochodzenia. Wszystko za sprawą intrygującego listu, który odnalazła oraz strzępków zaskakujących informacji, jakie przekazał jej ojciec na łożu śmierci. Szybko wyjdzie na jaw, że bohaterka niemal całe swoje życie spędziła w kłamstwie. Czy uda się jej rozwikłać zagadkę własnego pochodzenia?

Nieosiągalny - sprawdź na TaniaKsiazka.plNieosiągalny

William nie jest mężczyzną w typie Olimpii i wiele wskazuje na to, że ta znajomość zakończy się na jednym spacerze. Jednak William nie zamierza odpuścić i zrobi wszystko, by osiągnąć swój cel. Jednak w tej bajkowej miłości pojawia się proza życia. Okrutny ojciec oraz całkiem zwyczajne problemy stają na drodze do szczęścia.

Ryzykowne decyzje - kup na TaniaKsiazka.plRyzykowne decyzje, kolejny tom z serii Kobiety z odzysku

Minęły trzy lata od ostatnich przygód Zuzki, Felicji i Gośki. Życie sąsiadujących rodzin zdaje się płynąć spokojnie. Do czasu aż jedna z przyjaciółek wdaje się w płomienny romans. Kobieta kompletnie traci głowę dla kochanka, a to już niebawem skomplikuje życie nie tylko jej, ale też osobom wokół.

Miłosna iluzja - sprawdź na TaniaKsiazka.plMiłosna iluzja

Hela i Kuba rozstają się, ponieważ ich oczekiwania boleśnie zderzyły się z rzeczywistością. Aby zamknąć ten rozdział w życiu, kobieta decyduje się na nowy związek. Tymczasem Kuba planuje wyjechać. Dopiero widmo prawdziwej utraty Solskiego sprawia, że Hela zdaje sobie sprawę, iż nie może bez niego żyć. Czy uda się im znaleźć granicę między iluzją a prawdziwym światem?

Książki na chłodniejsze dni - sprawdź na TaniaKsiazka.plZnów nadejdzie świt

Elwira nie bardzo interesowała się losami własnej rodziny i swoim pochodzeniem. Choć od dawna jest w posiadaniu modlitewnika, liczącego 150 lat, w którym widnieje mnóstwo odręcznych notatek. Dopiero za namową przyjaciółki rusza ich tropem. Szybko okazuje się, że losy jej przodków były bardziej zagmatwane, niż początkowo sądziła.

Książki na chłodniejsze dni - sprawdź na TaniaKsiazka.plDroga, którą przeszłam

Alicja i Dawid, młode małżeństwo, przenoszą się do nowego miejsca, zostawiając za sobą demony przeszłości. Kiedy Alicja zdaje się dochodzić do siebie, dawne obawy i problemu uderzą w nią z podwójną mocą. Tymczasem na horyzoncie pojawi się Stefania, która nigdy nie pragnęła niczego bardziej, niż matczynej miłości. Jak losy tej trójki się ze sobą splotą?