Bestsellery i zestawieniaNew AdultYoung Adult

14 najnowszych książek o miłości z okazji Walentynek :) – część 2.

Tym razem zaprezentuje Wam najnowsze książki z wątkiem miłosnym osadzone w świecie New Adult i Young Adult Fantasy. Na wiele z nich fani czekali z niecierpliwością kilka długich miesięcy. 

Książki z wątkiem miłosnym: Miłość w świecie Young Adult Fantasy

7. Naznaczeni śmiercią, Veronica Roth

Naznaczeni śmierciąTo jedna z najgorętszych premier tej zimy i nowego roku. Czekali na nią szczególnie fani bestsellerowej serii Niezgodna. Naznaczeni śmiercią to historia Cyry i Akosa, dwójki bohaterów obdarzonych niezwykłymi mocami. Oboje pochodzą z różnych ludów, w dodatku wrogo do siebie nastawionych. Los sprawi, że w pewnym momencie się spotkają i będą musieli dokonać trudnych wyborów. Czy połączą siły w walce przeciwko złu, ponad podziałami? Czy zawiążą sojusz i obiecają sobie, że nie pozabijają się nawzajem?


6. Dwór mgieł i furii, Sarah J. Maas

Dwór mgieł i furiiKolejna książka, na którą czekało naprawdę wielu fanów tej młodziutkiej pisarki. Druga część Dworu cierni i róż, czyli niezwykłej wersji Pięknej i Bestii, osadzonej w świecie fantasy. Po wydarzeniach z pierwszej części mogłoby się wydawać, że przed Feyrą same szczęśliwe chwile. Zło zostało unicestwione, a sen o księciu i dworskim życiu miał urzeczywistnić się także dla naszej bohaterki. Jednak okazuje się, że jej marzeniem wcale nie były luksusy i piękne stroje, a z takim trudem wywalczony pokój i spokój, okazuje się jedynie tymczasowy i cienki jak tafla lodu w okresie roztopów.


5. Czarny klucz, Amy Ewing

Czarny kluczTrzeci tom brawurowej serii fantasy Klejnot. Violet w końcu być może będzie wolna, nad Samotnym Miastem wisi rebelia. Stowarzyszenie Czarnego Klucza chce sięgnąć po władzę i obalić znienawidzoną arystokrację. Przed Violet trudne wybory, tym bardziej, że okazuje się, że zajmie ona ważną rolę w samej rebelii i szukaniu odpowiedzi na pytanie, jaka przyszłość czeka Samotne Miasto i… jej zakochane serce.


Książki z wątkiem miłosnym: Miłość w świecie New Adult

Polska scena New Adult Romance z każdym miesiącem nabiera coraz większych rumieńców. W nowym roku ukazały się kolejne polskie premiery bestsellerowych, zagranicznych tytułów.

4. Mimo naszych kłamstw, Tarryn Fisher

Mimo naszych kłamstwTarryn Fisher to legenda. Jej bohaterowie, świat w którym istnieją, ich uczucia i czyny wciągają czytelnika niczym wir na morzu. Kiedy skończy czytać, jak to powiedziała jedna z fanek autorki, staje się kimś, kto właśnie sobie uświadomił, dlaczego w ogóle zaczął czytać książki. Mimo naszych kłamstw to trzeci tom serii: Mimo moich win. W tej części nareszcie poznamy perspektywę Caleba, jego myśli, uczucia, wrażenia i sposób postrzegania świata i wszystkiego, co zdarzyło się między nim, a Olivią. Jak ktoś napisał: jego myśli są tak prawdziwe i szczere, że wydają się… nagie.


3. Ogień, który ich spala, Cherry C Brittainy

Ogień który ich spalaDrugi tom serii: Żywioły. Cherry C Brittainy jest jedną z tych autorek, które opowiadają o miłości całym sercem. Jej bohaterowie są niezwykle prawdziwi, a głębia ich uczuć potrafi wprawić w stan oszołomienia i prawdziwej fascynacji. Drugi tom to historia Logana i Alyssy. Oboje pochodzą z zupełnie innych światów, ona z tzw. dobrego domu, on wprost przeciwnie – ze świata patologii i nałogów. Mimo to, znajdują nić porozumienia, która z czasem staje się czymś więcej. Jednak ich droga do szczęścia nie będzie łatwa, a może w ogóle nie będzie możliwa.


2. Nie pozwól mi odejść, Abbi Glines

Nie pozwól mi odejśćTa autorka już dawno podbiła serca polskich czytelników. Nie pozwól mi odejść to 12 (!) tom serii Rosemary Beach. Każda pojedyncza książka to praktycznie zawsze (z wyjątkami) opowieść dotycząca innych bohaterów. Tym razem poznamy historię Captaina i Rose. Niezwykła więź między nimi narodziła się jeszcze w dzieciństwie. Jednak los postanowił ich rozdzielić. Po latach spotkają się znowu, ale z trudem rozpoznają dawnych siebie i uczucia, które kiedyś ich połączyły.


1. Pryncypium, Melissa Darwood

PryncypiumI na koniec połączenie literatury New Adult i Fantasy. W tej historii imię ma wielką moc, może nawet kształtować charakter człowieka, wpływać na jego osobowość. Pryncypium to historia niezwykła i niesamowita zarazem, w której spotykamy dwójkę bohaterów: Zoltana i Anielę. Dzieli ich wszystko, a łączy przeszłość. Czy będą potrafili zbudować przyszłość na głębokim uczuciu, które ma się dopiero narodzić?


Każdą z 14 książek, którą dla Was wybrałam znajdziecie w  LOVE SALE. Tegoroczne Walentynki już rozpływają się w oparach miłości 🙂

Przeczytajcie też pierwszą część artykułu: 14 najnowszych książek o miłości z okazji Walentynek 🙂

Love Sale do -40%