Książki o modzie

Moda i styl do 35% taniej - sprawdź an taniaKsiazka.pl!Moda dla jednych jest pasją, dla innych kłopotem. W końcu nadążanie za trendami wcale nie jest prostą sprawą i nie każdy się w nim odnajduje. Dlatego poradniki modowe, napisane przez ludzi, którzy wiedzą, co w modzie piszczy to świetny pomysł zarówno dla tych, którzy są z modą za pan brat, jak i tych, którzy jeszcze błądzą i szukają własnego stylu i… cennych wskazówek. Szukając tytułu książkowego związanego z modą, nie przegapcie promocji księgarni TaniaKsiazka.pl, która przeceniła książki o modzie z kategorii Moda i styl nawet o 35%. Zegar promocyjny będzie tykał do 17 września, śpieszcie się. 🙂

Paryski szyk. Look Book. Co mam dziś na siebie włożyć? Sophie Gachet Ines de la Fressange to świetna propozycja dla tych, którzy chcieliby wiedzieć dokładnie, co włożyć na konkretną okazję. Autorka stworzyła dopracowaną w szczegółach książkę, która dzięki bardzo atrakcyjnej kompozycji zdjęć i opisów pozwala w prosty, skuteczny i zgodny z obowiązującymi trendami sposób, stworzyć kreację na każdą okazję.

 

Książki o modzie, czyli jak nie błądzić 

Elementarz stylu Katarzyny Tusk to już niemal biblia mody. Popularność tej książki przekroczyła wszelkie wyobrażenia, a Kasia jak to Kasia, czego się dotknie, zamienia.. w modowy sukces. Teraz nawet napisała książkę o fotografowaniu, Make Photography Easier. Pewnie zastanawiacie się, co może widzieć na ten temat? Bardzo wiele, w końcu blog modowy to głównie fotografie. Sprawdźcie, co ma do powiedzenia w tych dziedzinach i dlaczego Polki tak kochają jej rady.

Słowo Brafitting do niedawna obco brzmiące i dziwne, teraz jest znane zarówno wśród tych, którzy interesują się doborem biustonoszaBrafitting do swojej figury, jak nawet tych, którzy kompletnie w tej dziedzinie błądzą. Tymczasem Izabela Sakutova w książce Brafitting. Lifting piersi bez skalpela udowadnia, że z pomocą dobrze dobranego biustonosza każdy biust może wyglądać perfekcyjnie i to bez ingerencji chirurga.

 

Całą modową galerię książek przecenionych nawet o 35% znajdziecie w tym miejscu

Moda i styl