10 000 tysięcy bestsellerów do 50% taniej!

Księgarnia internetowa Tania Książka z hukiem żegna wakacje i uruchamia świetną promocję: 10 000 bestsellerów do 50% taniej! Czegoś takiego naprawdę nie możecie przegapić! Jesień tuż tuż, więc to idealna okazja, aby zaopatrzyć się w nowe lektury na coraz dłuższe wieczory.

Skorzystaj z promocji już teraz >>Mnie w jesieni cieszy tylko wizja, kocyka i kubka herbaty z miodem, goździkami i anyżową gwiazdką… Ale sam koc i herbata to za mało. Do bezbolesnego wejścia w jesień potrzebny mi jest jeszcze stos książek. Wtedy przyjście tej zimnej, mokrej i szarej pory roku nie boli tak bardzo.

 

Ba! Wizja wieczoru z książką pod puchatym kocem wręcz cieszy! Was też? No to nie ma na co czekać! Czas wyruszyć na zakupy, żeby zdążyć przed jesienią… poranki i wieczory są już takie zimne…

10 000 bestsellerów do 50% taniej!

Oto moje propozycje lektur na długie jesienne wieczory. Część z nich polecam, bo lektury już za mną i mogę polecić z czystym sumieniem. Część natomiast to książki, które właśnie wylądowały w moim koszyku i będę je czytać w jesienne wieczory. Dajcie znać jakie Wy macie czytelnicze plany na jesień?

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl >>Będzie bolało  Adam Kay

Książka, która nie schodzi z listy bestsellerów i wcale się temu nie dziwię. Ja sama przeczytałam ją w jedno popołudnie, bo tej książki po prostu nie da się odłożyć! Bardzo mocno Wam tę lekturę polecam. Będzie bolało to książka. która ukazuje realia brytyjskiej służby zdrowia. Adam Kay ukazuje blaski i cienie pracy lekarza, wspomina swoje doświadczenia, dodając do nich poczucie humoru!

Adam Kay jest brytyjskim lekarzem, który pracował w państwowych szpitalach brytyjskiej służby zdrowia

 

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl >>

Wszystko, czego pragnęliśmy Emily Giffin

Powieść dla fanów powieści obyczajowych! Wszystko, czego pragnęliśmy to najnowsza powieść Emily Giffin, która premierę miała 1 sierpnia, czyli całkiem niedawno. Ja jako wielka fanka Emily jestem już po lekturze i jak zwykle autorka mnie nie zawiodła. Bardzo lubię jej styl i zawsze z niecierpliwością czekam na kolejne książki.

Wszystko, czego pragnęliśmy to powieść obyczajowa, która zawiera w sobie wiele skrajnych emocji. Spotykamy się tu z miłością, zadurzeniem, rasizmem, prześladowaniem i strachem o własne dziecko.

 

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl >>

Przesilenie Katarzyna Berenika Miszczuk

Seria Kwiat Paproci od miesięcy robi furorę i nie schodzi z list bestsellerów. Ja sama przeczytałam Szeptuchę i nie mogę się doczekać kiedy sięgnę po kolejne części tej serii. Sądząc po recenzjach czeka mnie rewelacyjna lektura. Świat opisany w tej serii jest tak  bardzo różny od naszego, że to chyba czyni książki tak dobrymi i ciekawymi.

W ostatniej części pisarka zabierze nas na obchody dwóch ważnych słowiańskich świąt. Są to Dziady oraz Szczodre Gody. Co się tam wydarzy? Nie mogę doczekać się odpowiedzi na to pytanie! Ta seria to też coś co sami musicie przeczytać!

 

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl >>

Do wszystkich chłopców, których kochałam Jenny Han

Lara Jean w pudle na kapelusze, które dostała od matki, trzyma listy miłosne. I to nie byle jakie! Dziewczyna napisała je sama i skierowała słowa do swoich byłych obiektów westchnień, by ten sposób wyleczyć się z niechcianego uczucia. Łącznie powstało pięć listów, które nigdy nie miały trafić do adresatów. Jednak ktoś ukradł pudło i wysłał spisane na papierze słowa, które miały wyleczyć złamane serce dziewczyny. Wszyscy chłopcy, w których kiedyś kochała się Lara, otrzymują wiadomości. Całą sytuację można by obrócić w żart, gdyby nie to, że jednym z nich, jest były chłopak starszej z sióstr Song.

 

 

Skorzystaj z promocji już teraz >>

I jak podobają się Wam moje propozycje?

Te i wiele innych książek w super cenach znajdziecie

TUTAJ!

Nie czekajcie – skorzystajcie z promocji już teraz!

10 000 bestsellerów do 50% taniej!