Książki o seryjnych mordercach - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki o seryjnych mordercach to zestawienie, które zainteresuje przede wszystkim każdego miłośnika literatury faktu. Wśród dzisiejszych propozycji znajdziecie nie tylko zagraniczne bestsellery, ale także kilka polskich hitów. Ponadto część z prezentowanych tytułów jest już dostępna w sprzedaży, na kilka przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Warto też dodać, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. Ponieważ nie zabraknie tu historii o najgroźniejszych psychopatach w dziejach ludzkości, seryjnych mordercach czy reportażu o osadzonych w więzieniach. Autorzy dzisiejszych reportaży przybliżają działanie psychiki takich osób oraz ich motywy. Poza tym oddają głos tym, którzy dopuścili się okrutnych zbrodni, jak i śledczym, profilerom i innym, którzy robią wszystko, by złapać mordercę. Poznajcie najgłośniejsze sprawy na świecie i w kraju.

Książki o seryjnych mordercach - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Seryjni mordercy - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki o seryjnych mordercach – Seryjni mordercy

W seryjnych mordercach jest coś, co nas intryguje. Jakie mają IQ? Kim najczęściej są z zawodu? Według jakiego klucza wybierają ofiary? Poza tym nierzadko bywa tak, że wśród przyjaciół czy sąsiadów uchodzą za kulturalnych i miłych ludzi. W związku z tym autorka odsłania jedną z najmroczniejszych stron ludzkiej natury. W gęstwinie ciekawostek i nieznanych dotąd faktów stara się udzielić odpowiedzi na pytania o to, jak rodzi się morderca. Jak wybiera swoje ofiary? Dlaczego przez tak długi czas zostaje niezauważony? I czy istnieje szansa, by w porę go rozpoznać?

Książka już dostępna.

Książki o seryjnych mordercach – Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profileraMotyw ukryty - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Katarzyna Bonda i wybitny profiler dr Bogdan Lach powracają z kolejną odsłoną policyjnych spraw, z archiwum policyjnego psychologa śledczego. Tym samym czytelnicy krok po kroku przejdą przez kolejne etapy poszukiwania zbrodniarzy. Poznacie jedne z głośniejszych spraw w Polsce i dowiecie się, jak wygląda proces odnajdywania sprawcy. To dzięki umiejętnościom i pracy profilera winowajcy zawsze odpowiadają za popełnione zbrodnie.

Książka dostępna od 20 maja 2020 roku.

Książki o seryjnych mordercach - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążki o seryjnych mordercach – Rozmowy z seryjnymi mordercami

Unikatowe wywiady, przeprowadzone przez autora w kilkunastu najcięższych zakładach karnych świata, rejestrowane na taśmie magnetofonowej i filmowej, zawierają opisy przerażających czynów.

Przetworzył je w zdumiewającą książkę, która natychmiast stała się klasyką reportażu kryminalnego. Nie tylko opisuje spotkania z najbardziej amoralnymi ludźmi na świecie, ale także przytacza ich własne relacje na temat dokonanych przestępstw. W związku z tym w ten sposób daje czytelnikom wgląd w psychikę ludzi, którzy popełnili najgorszą możliwą zbrodnię bezlitośnie pozbawili życia inną istotę ludzką.

Książka już dostępna.

Książki o seryjnych mordercach – PsychopaciKsiążki o seryjnych mordercach - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Stephen Seager pracował w kalifornijskim szpitalu psychiatrycznym Gorman State, nazywanym powszechnie Gomorą. Jednak przed tym praktykował w niejednej tego typu placówce. Mimo to, do tego, co zobaczył, przeżył i z kim miał do czynienia w środku,
nie mógł przygotować się w żaden sposób. W związku z tym autor pozwala nam zajrzeć do przerażającego świata, zamieszkanego przez najgorszych psychopatów. Do którego tylko nieliczni mają wstęp.

Książka już dostępna.

Rozmowy z psychopatami - zobacz na TaniaKsiazka.plKsiążki o seryjnych mordercach – Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów

Christopher Berry-Dee, kryminolog, po raz kolejny ukazuje czytelnikom mroczne zakamarki psychiki najbardziej bezlitosnych i niebezpiecznych morderców na świecie. Ponieważ przez wiele lat przeprowadzał wywiady z przestępcami, przebywającymi w więzieniu. Na jego liście znaleźli się również osławieni, seryjni mordercy.

Książka dostępna od 21 maja 2020 roku.

Książki o seryjnych mordercach – PudłoPudło - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Statystyczny osadzony w polskim więzieniu jest mężczyzną. Odbywa karę za przestępstwo przeciwko mieniu, najczęściej za kradzież z włamaniem. Wyrok – od trzech do pięciu lat. Tomasz w tym samym roku został ojcem i zabił człowieka. Każdy z osadzonych musiał nauczyć się żyć w nowej, więziennej rzeczywistości, które znacznie różni się od tego na zewnątrz. Autorka rozmawia z ludźmi, dla których świat zatrzymał się na krócej lub dłużej. Tymczasem ich dzieci rosną, zaczynają i kończą szkoły. Ponadto bliscy rodzą się i umierają lub zapominają. Statystyki mówią, że mniej więcej połowa osadzonych tu wróci. Trudno uwierzyć, że tak im nie po drodze z wolnością. I że dobrze im za tym murem.

Książka dostępna od 21 maja 2020 roku.

Książki o seryjnych mordercach - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążki o seryjnych mordercach – Psychopaci są wśród nas

Psychopaci to nie tylko zbrodniarze. Ponieważ mogą to być osoby, które mają ułożone życie zawodowe i materialne. A mimo to należy ostrożnie się z nimi obchodzić. Jak uwolnić się z ich wpływu, a najlepiej nie wchodzić z nimi w poważniejsze relacje? Czy psychopatia to choroba? A jeśli nie, to do czego ją zakwalifikować? W psychopatach najbardziej przerażający jest fakt, że świadomie sprawiają krzywdę. Tym samym oznacza to, że są pozbawieni jakichkolwiek skrupułów. To destrukcyjne jednostki, których obecność w naszym życiu może doprowadzić do wielu tragedii.

Książka już dostępna.