Książki pełne nadziei - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki pełne nadziei niosą ze sobą wiele emocji. Nadziei na prawdziwą, nieprzemijającą miłość, na to, że gdzieś na końcu wszystkich trudów czeka w końcu coś dobrego. W związku z tym takie historie zawsze zostają w sercach czytelniczek jeszcze przez długi czas po zakończeniu lektury. Na dzisiejsze zestawienie uwagę powinny zwrócić przede wszystkim miłośniczki literatury kobiecej, beletrystyki i literatury pięknej. Poza tym znajdzie się też coś dla wielbicielek romansów współczesnych i powieści obyczajowych. Wśród prezentowanych dziś książek znajdziecie nie tylko międzynarodowe bestsellery, ale także nasze rodzime tytuły, które zachwycają odbiorczynie. Nie pozostaje nam nic innego, jak gorąco zachęcić was do zapoznania się z przygotowanym zestawieniem. Koniecznie też dajcie znać, czy któraś pozycja przypadła wam szczególnie do gustu!

Książki pełne nadziei - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki pełne nadziei – Słowo do ciebie Kandi Steiner

Słowo do ciebie - sprawdź na TaniaKsiazka.plGłówną bohaterką powieści jest Wren Ballard. Niedawno zakończyło się małżeństwo kobiety, przez co jest zagubiona i nie ma pojęcia, co zrobić dalej ze swoim życiem. Tym samym lato w małej górskiej miejscowości wydaje się tym, czego potrzebuje. Już na miejscu bohaterka poznaje chimerycznego, ale też bardzo pociągającego mężczyznę, Andersona Blacka. Niestety ich sąsiedzka znajomość rozpoczyna się niezwykle burzliwie. Jednak z biegiem czasu powoli zaczyna się okazywać, że sporo ich łączy. Ponieważ nie tylko Wren nosi w sercu trudne do zagojenia rany. Tym samym dwoje ludzi z bolesną przeszłością wkrótce odkryje, że aby znów zacząć żyć, trzeba najpierw wybaczyć samemu sobie.

Książka jest już dostępna.

Książki pełne nadziei – Milion nowych chwil Katherine Center

Młoda, piękna i zdolna Margaret właśnie skończyła studia i zaraz rozpocznie wymarzoną pracę. Do tego jest w Milion nowych chwil - kup na TaniaKsiazka.plszczęśliwym związku z Chipem, przystojniakiem, który wkrótce ma otrzymać licencję pilota. Są walentynki i spodziewa się, że podczas wycieczki samolotem Chip jej się oświadczy. Potem wezmą ślub i będą żyli długo i szczęśliwie.

Jednak najpiękniejszy dzień w jej życiu zamienia się w koszmar. Romantyczny lot cessną kończy się wypadkiem. Margaret odnosi poważne obrażenia i z tego powodu jest sparaliżowana. W jednej chwili traci wszystko. W związku z tym, w szpitalu musi zmierzyć się z bolesną prawdą, że nic już nie będzie takie samo jak dawniej. Czy znajdzie własny sposób na życie i na to, by po drodze zmierzyć się z rodzinnymi tajemnicami, uleczyć złamane serce i zrozumieć, że miłość można znaleźć w najmniej oczekiwanym miejscu?

Książka dostępna od 19 lipca 2019 roku.

Książki pełne nadziei – Antolka Magdalena Kordel

Książki pełne nadziei - zobacz na TaniaKsiazka.plAntolka nigdy nie poznała swojego ojca, a kłótnie z despotyczną i nieczułą matką stały się dla niej codziennością. Z tego powodu, jako dziecko, ciągle czekała na jakieś „jutro”, w którym miały się spełnić jej marzenia. W końcu postanowiła zostawić za sobą dotychczasowe życie i wyjechać na Mazury.

Kiedy w czerwcowy wieczór Antolka pakuje się w kłopoty w portowej knajpie, z opresji ratuje ją Janek. Wyjątkowy chłopak, jakiego dotąd poznała. Czy kilka mazurskich dni okaże się czymś więcej niż wakacyjną przygodą? Czy Antolce uda się odnaleźć własną drogę? I jakim cudem prosto z Mazur wyląduje u dawno zapomnianej ciotki, w Beskidzie Niskim?

Książka jest już dostępna.

Książki pełne nadziei – Podaruj mi jutro Ilona Gołębiewska

Aniela Horczyńska, córka profesora Fiodora Horczyńskiego, to malarka, której prace są znane na całym świecie. Gdy Podaruj mi jutro - kup na TaniaKsiazka.pl jej ojciec umierał przed kilkunastu laty, Aniela przysięgła mu, że zrobi wszystko, aby rodzinny majątek wrócił do prawowitych właścicieli. Tym samym to na jej barkach spoczął ciężar zadbania o rodzinną tradycję i dziedzictwo. Aniela zmęczona światowym życiem postanawia powrócić do rodzinnego Dworu na Lipowym Wzgórzu. Tam zakłada Akademię Sztuk Anielskich. Jednak nie tak łatwo będzie jej zyskać poparcie innych kobiet z rodziny Horczyńskich.

Życie mieszkańców Lipowego Wzgórza jest pełne humoru, trosk i atrakcji: przyjazd redaktora popularnego programu, poszukiwania zaginionego ukochanego i odkrycie podziemnych korytarzy.

Książka jest już dostępna.

Książki pełne nadziei – Więcej niż pocałunek Hellen Hoang

Więcej niż pocałunek - sprawdź na TaniaKsiazka.plWedług trzydziestoletniej Stelli świat powinien rządzić się jedynie prawami logiki. Tworzenie algorytmów wydaje jej się zdecydowanie prostsze niż relacje z mężczyznami. Ponieważ wizja bliskości budzi w niej niechęć, a na myśl o całowaniu robi jej się niedobrze. Trochę pod wpływem matki, trochę dla samej siebie postanawia to zmienić. Na pewno nie pomagają jej chorobliwe trudności z nawiązywaniem relacji. Czy to wina objawów zespołu Aspergera, czy może Stella tak po prostu ma? Z tego powodu do wprowadzenia zmian w swoim życiu Stella zabiera się nietypowo. Potrzebuje dobrego treningu. W związku z tym uznaje, że do ćwiczeń najlepiej nada się profesjonalista, czyli wynajęty mężczyzna do towarzystwa. Tak poznaje Michaela. Plan lekcji, który wspólnie realizują, wychodzi znacznie poza całowanie. Ich biznesowy układ szybko zmienia swój charakter. Stella odkrywa, że w życiu najbardziej liczy się to, co wymyka się równaniom matematycznym.

Książka jest już dostępna.

Książki pełne nadziei – Za głosem serca Joanne MacGregor

Bohaterka pragnie uwolnić się od przeszłości i znaleźć dla siebie nowe miejsce. Co, kiedy jednak czarujący światKsiążki pełne nadziei - kup na TaniaKsiazka.pl filmowy okazuje się pułapką, a nie krainą marzeń?

Osiemnastoletnia Romy Morgan ratuje życie hollywoodzkiemu gwiazdorowi Loganowi Rushowi. Dzięki temu dostaje pracę jako jego osobista asystentka. A w związku z tym z dnia na dzień ląduje w środku ekscytującego świata filmu. Poza tym spełnia się sen Romy – między nią a Loganem zaczyna więcej niż iskrzyć. Jednak już wkrótce bohaterka odkrywa, że plan filmowy to nic innego jak świat iluzji i niedotrzymanych obietnic. Tym samym traci pewność, komu może tak naprawdę zaufać. I kiedy odkrywa mroczną tajemnicę Logana, musi dokonać wyboru między miłością a zemstą.

Książka jest już dostępna.

Książki pełne nadziei – Francuska opowieść Krystyna Mirek

Francuska opowieść - kup na TaniaKsiazka.plCzwórka znajomych wyrusza na wakacyjną wyprawę, żeby połączyć zawodowe cele z prywatnymi marzeniami. W pięknej starej winnicy, w cieniu wiekowego zamku ich losy gwałtownie się splotą.

Beata właśnie się zaręczyła, ale wątpliwości jej nie opuszczają. Decyzja jest pilna, a tymczasem pytania się mnożą. Aleks, mężczyzna z przeszłością uporczywie patrzy przed siebie i próbuje zbudować nowe życie. Ale stare winy nie pozwalają o sobie zapomnieć. W związku z tym list z Polski znów zburzy jego kruchy spokój. Oliwia, energiczna kobieta sukcesu, zawsze dostaje to, czego chce. Z wyjątkiem jednego. Czy odważy się podjąć niezwykłą decyzję? Hrabia, właściciel zamku i winnicy. Wydaje się, że ma wszystko. Jaką tajemnicę skrywa? Dlaczego zamyka się w pustym zamczysku i chroni go jak warowni?

Czasem trzeba się odważyć i po prostu zrobić, to, co jest właściwe. Można wtedy wygrać życie.

Książka jest już dostępna.

Książki pełne nadziei – Tak czy inaczej Colleen Coleman

Książki pełne nadziei - zobacz na TaniaKsiazka.plDwudziestodziewięcioletnia Katie Kelly jest w dołku. Ben Cole, miłość jej życia, przyjął posadę za granicą i tym samym złamał jej serce. Poza tym restauracja, w którą zainwestowała wszystkie swoje oszczędności, splajtowała. Katie pracuje teraz w domu opieki, a jej popisowym daniem jest beżowa pulpa dla pensjonariuszy. Z pewnością nie jest to życie, o jakim marzyła.

W związku z tym, kiedy pojawia się możliwość pracy dla jednego z najlepszych szefów kuchni w kraju, a przy tym idola Katie, z pełną determinacją rzuca się do walki o tę posadę. Okazuje się jednak, że jednym z jej rywali jest nie kto inny, jak Ben Cole. Rozgrywka nabiera rumieńców, a Katie i Ben spędzają coraz więcej czasu razem. Niestety, tylko jedna osoba może wygrać, a Katie postanawia zrobić wszystko, żeby to do niej trafiła nagroda.

Książka jest już dostępna.