Książki w świątecznym klimacie. Zapowiedzi

Tak, tak, wiem, że do świąt jeszcze mnóstwo czasu. Jednak małe ptaszki (te, które nie odleciały na zimę) powiedziały mi, że część z Was już zaczyna rozglądać się za prezentami świątecznymi i tymi na Mikołajki. Najlepszym prezentem dla każdego książkoholika jest – i tu z pewnością zaskoczę większość z Was – książka! 😉 Dlatego wydawnictwa przygotowały dla Was mnóstwo tytułów z choinką w tle. Wybrałam kilka propozycji.

Najbardziej niegrzeczna świąteczna historia 2018

Książki w świątecznym klimacie. Zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Mikołaj na zamówienie Jenika Snow, Jordan Marie (Premiera: 16.11)

To propozycja dla wszystkich miłośniczek niegrzecznych książek, a wiem, że ich grono jest spore.

Nick zawodowo specjalizuje się w spełnianiu grzesznych fantazji. W swojej pracy ma sztywne zasady, ponieważ godzi się tylko na uwodzenie i flirt. Gdy przed świętami wciela się w rolę niegrzecznego Mikołaja, poznaje kobietę, która zawraca mu w głowie. Toteż będzie gotów przekroczyć kilka granic…

 

Książki w świątecznym klimacie – nowości i zapowiedzi

Książki w świątecznym klimacie. Zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Świąteczny list Elyse Douglas (Premiera: 16.11)

Magiczna opowieść o miłości, której nie ogranicza nawet czas.

Za sprawą tajemniczego listu ukrytego w antycznej lampie Eve cofa się w czasie. W ten sposób bohaterka staje się uczestniczką historii sprzed ponad wieku. Dodatkowo jej tropem podąża bardzo przystojny detektyw. Także Eve będzie musiała zmierzyć się z przeszłością, jednocześnie starając się wrócić do swoich czasów.

 

Książki w świątecznym klimacie. Zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Miłość zimową porą Carrie Elks (Premiera: 23.11)

Rozgrzewające, świąteczne love story.

Kitty na czas świąt zostaje nianią u producenta filmowego. Dlatego dziewczyna trafi w sam środek rodzinnej intrygi. Dodatkowo niepokorny brat szefa, Adam okazuje się  bardzo pociągający. Jednak okaże się, że miłość nie jest tak prosta, jak w komediach romantycznych.

 

Katarzyna Michalak i Magdalena Kordel też mają dla Was świąteczne propozycje

Książki w świątecznym klimacie. Zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Trzy życzenia Katarzyna Michalak (Premiera: 14.11)

To książka o tym, że szczęście jest możliwe tylko wtedy, gdy zaczniemy akceptować swoją niedoskonałość.

W dworze Marcinki spotkają się bohaterzy, którzy pogubili się w życiu. Ciotka Jadwiga zaopiekuje się Natanielem i Sergiejem (bohaterami Trylogii Mazurskiej). A Natalia i Damian zmierzą się z przeszłością. Czy w święta spełnią się tytułowe trzy życzenia?

 

Książki w świątecznym klimacie. Zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Pejzaż z aniołem Magdalena Kordel (Premiera: 14.11)

To kolejna część cyklu Malownicze. Tym razem autorka ma dla nas opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno.

Ada po śmierci ojca przestała lubić święta. Także pod wpływem impulsu na nadchodzące postanawia zaszyć się w górach, w leśnej głuszy u przyjaciółki. W tym roku wszystko może się zmienić…

 

Richard Paul Evans i Collen Wright czarują swoich Czytelników

Książki w świątecznym klimacie. Zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Tajemnica pod jemiołą Richard Paul Evans (Premiera: 14.11)

To ostatnia część świątecznej serii Kolekcja pod jemiołą.

Zraniony Alex w internecie trafia na blog, którego autorka dzieli się wzruszającymi przemyśleniami. Te posty wnoszą nadzieję w życie porzuconego mężczyzny. Dlatego postanawia odnaleźć kobietę, która zmieniła jego nastawienie do życia. W tym celu wyrusza w podróż, jednak zna tylko inicjały blogerki…

 

Książki w świątecznym klimacie. Zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Miłość na Gwiazdkę Colleen Wright (Premiera: 14.11)

Autorka zabiera swoich Czytelników do świata, w którym działa magia świąt.

Gości klimatycznego pensjonatu w Nowej Anglii śnieżyca odcina od świata. Przypadkowi goście zostają skazani na swoje towarzystwo. Dla każdego z nich te święta będą oznaczać coś innego. Wiele ich dzieli i wiele ich połączy.

 

Jeszcze więcej książek w świątecznym klimacie

Książki w świątecznym klimacie. Zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Tylko jeden wieczór Krystyna Mirek (Premiera: 14.11)

To ciepła opowieść o świątecznej magii i  nadziei.

Znana aktorka Amelia Diamond (prywatnie Sylwia Nowak) ma doskonałe życie: sława, kochający mąż, dzieci i piękny dom. Jednak Sylwia ma też swoją tajemnicę, która może wyjść na jaw, gdy na święta przyjeżdża do niej córka zmarłej siostry…

 

Książki w świątecznym klimacie. Zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Zakochane Zakopane (Premiera: 14.11)

To siedem historii o miłości w Zakopanem.

Ich autorami są znane polskie pisarki: Agnieszka Krawczyk, Karolina Wilczyńska, Magdalena Witkiewicz, Magda Stachula, Anna Szczypczyńska, Krystyna Mirek i Anna H. Niemczynow .

 

Książki w świątecznym klimacie – nowości i zapowiedzi dla dzieci

Książki w świątecznym klimacie. Zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Jak Winston uratował Święta Smith T. Alex (Premiera: 14.11)

To magiczna, świąteczna historia zamknięta w 24 i pół rozdziału. Fajne jest to, że można zacząć ją czytać codziennie od 1 grudnia, żeby skończyć w Boże Narodzenie.

Winston jest małą myszką z wielką misją. Musi dostarczyć na czas list Olivera Świętemu Mikołajowi. Podczas swojej wędrówki mały bohater przeżyje mnóstwo przygód i pozna wielu przyjaciół.

 

To były książki w świątecznym klimacie, które dla Was wybrałam. Oczywiście świątecznych zapowiedzi jest dużo więcej. Między innymi je znajdziecie tutaj.

Po jakie świąteczne książki sięgniecie w tym roku?