Książkowe poradniki - sprawdź na TaniaKsiążka.pl

Książkowe poradniki to doskonałe zestawienie dla wszystkich tych, którzy uwielbiają tego typu literaturę. Poza tym na dzisiejsze tytuły powinien zwrócić uwagę każdy, kto interesuje się książkami psychologicznymi, motywacyjnymi czy poradnikami zdrowotnymi. Wśród prezentowanych lektur znajdziecie nie tylko gorące i popularne nowości, ale także zapowiedzi. To zarówno polskie tytuły, jak i zagraniczne bestsellery. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak gorąco zachęcić was do zapoznania się z dzisiejszym zestawieniem książkowych poradników. Koniecznie dajcie nam znać, czy któraś pozycja wpadła wam szczególnie w oko!

Książkowe poradniki - sprawdź na TaniaKsiążka.pl

Książkowe poradniki – Żyjesz tylko raz, seria Oczami mężczyzny

Żyjesz tylko raz - kup na TaniaKsiazka.plAutor nie obiecuje czytelnikom cudów. Zapowiada również, że nie będzie klepał odbiorców po plecach i głaskał po główce. Jak sam zaznacza, będzie to prędzej skopanie tyłka, jeśli na to zasłużycie. Poza tym musicie przygotować się na wytykanie błędów i idiotycznych decyzji na każdym możliwym kroku. A jedyna gwarancja, jaką daje autor to fakt, iż przez wszystkie ciężkie momenty przejdzie z wami. Ponadto pomoże on podjąć wam decyzje, najczęściej bolesne i trudne, jednak konieczne. I z pewnością nie będzie to łatwe, ale przekonacie się szybko, że to, co niełatwe, najczęściej jest konieczne, by ruszyć dalej.

Książka jest już dostępna.

Książkowe poradniki – Moment zwrotny

Od dwudziestu lat Melinda Gates prowadzi misję, której celem jest znajdowanie rozwiązań dla ludzi pilnie Moment zwrotny - sprawdź na TaniaKsiazka.plpotrzebujących pomocy. Bez względu na to, gdzie żyją i kim są. Podczas tej podróży coraz wyraźniej zaczęła zdawać sobie sprawę z jednej rzeczy: Jeśli chcesz, by całe społeczeństwo dążyło ku lepszemu, nie możesz traktować gorzej kobiet. W związku z tym Melinda wspiera swą narrację alarmującymi danymi. Prezentuje kwestie, które w największym stopniu wymagają naszej uwagi – od małżeństw dzieci przez brak dostępu do środków antykoncepcyjnych po nierówne traktowanie ze względu na płeć w miejscu pracy. Poza tym pisze też o swoim życiu osobistym oraz o drodze do równouprawnienia w małżeństwie. Jednocześnie stale udowadnia, że nigdy dotąd nie mieliśmy dogodniejszych warunków do zmieniania świata – i samych siebie.

Książka jest już dostępna.

Książkowe poradniki – Umysł doskonały

Umysł doskonały - zobacz na TaniaKsiazka.plWyobraźcie sobie, że proste ćwiczenia relaksacyjne zwiększają Waszą odporność na stres. Dzięki temu jesteście bardziej produktywni, a wasza kreatywność rozwija się w szalonym tempie i nie ma granic. Poza tym nie jest to chwilowy stan, a stała kondycja waszego doskonałego umysłu. Zgadza się! Autor książki udowadnia, że istnieje prosta metoda, dzięki której możecie to osiągnąć. W związku z tym korzystają z niej wielcy twórcy i ludzie sukcesu z całego świata. Teraz i wy możecie dołączyć do tego grona.

Rewolucyjny sposób na osiągnięcie pełni możliwości umysłowych jest oparty na medytacji transcendentalnej. Dzięki temu pomoże wam on zmaksymalizować szanse na osiągnięcie sukcesu. Poza tym trwale pogłębi waszą codzienną świadomość i zapewni optymalną wydajność. Metoda opisana przez Rosenthala to nie tylko narzędzie do walki ze stresem. To przede wszystkim brama do stanu, w którym możecie osiągnąć rzeczy, o których dotąd się wam nie śniło.

Książka jest już dostępna.

Książkowe poradniki – Idź po swoje!

Znowu awansował kolega, który jest od was słabszy? Przygotowaliście świetną prezentację, ale to wasz szef zgarnął za Książkowe poradniki - sprawdź na TaniaKsiazka.plnią pochwały? Kolejna rozmowa kwalifikacyjna za wami, a telefon od wymarzonego pracodawcy jakoś nie dzwoni? Koniec z tym! Ponieważ dzięki tej pozycji poznacie kilka prostych i skutecznych technik negocjacji, które pomogą zmienić wam zawodowe życie. Efekt aureoli, power talking, zarządzanie oczekiwaniami czy moc nonkonformizmu to tylko niektóre z nich. Brzmią intrygująco? Poznajcie je, zastosujcie i… idźcie po swoje!

To, co wiecie i umiecie, nie świadczy samo za siebie. W związku z tym Jack Nasher, światowej sławy ekspert do spraw negocjacji i autorytet w dziedzinie znajomości technik wpływania na ludzi nauczy was, jak przekonać innych, że jesteście utalentowani, godni zaufania, a nawet genialni!

Książka dostępna od 14 sierpnia 2019 roku.

Książkowe poradniki – Masz wszystko, czego potrzebujesz

Masz wszystko, czego potrzebujesz - kup na TaniaKsiazka.plTara Button demaskuje praktyki stosowane przez marketingowców, które wzbudzają w nas nieustanne pragnienie nabywania rzeczy. W związku z tym skrupulatnie ujawnia niemoralne praktyki dużych marek. Poza tym omawia strategię „planowanego zużycia” i wywierania presji poprzez angażowanie celebrytów w kampanie promocyjne.

Kiedy półki sklepowe uginają się od różnorodnych produktów, zewsząd atakują was reklamy, a woda wyrzuca na brzeg coraz więcej śmieci – należy raz a dobrze wyleczyć się z kompulsywnego kupowania nowych, a jednocześnie zbędnych przedmiotów. To sztuka dokonywania świadomych wyborów. A te prowadzą do zdrowszego życia w harmonijnym otoczeniu i dają poczucie, że nasze działania nie szkodzą, a wręcz pomagają środowisku.

Książka dostępna od 14 sierpnia 2019 roku.

Książkowe poradniki – Mózg ćwiczy

Mózg ćwiczy - kup na TaniaKsiazka.plMózg, podobnie jak wszystkie pozostałe części naszego ciała, należy ćwiczyć. A Kaja Nordengen daje proste wskazówki. W drodze do pracy wysiądźcie na wcześniejszym przystanku, umyjcie zęby ręką, której normalnie w tym celu nie używacie, lub wystukaj esemesa drugim kciukiem. Nauczcie się pięciu słówek w języku, którego nie znacie, lub  obsługiwać nowy gadżet kuchenny. Odnajdźcie drogę bez pomocy nawigacji i zmierzcie się z testami na inteligencję. A do tego poznacie porady i triki ekspertów, między innymi szachowego guru Hansa Olava Luhluma. Poza tym w książce znajdziecie trzydziestodniowy program treningowy dla mózgu. A w nim nie tylko proste (i kilka trudnych!) ćwiczenia, ale także praktyczne wskazówki dotyczące technik treningowych. To prawdziwa siłka mózgu!

Książka jest już dostępna.

Książkowe poradniki – Zioła, które leczą

Współczesne kompendium leków ziołowych to najbardziej nowoczesny poradnik ziołolecznictwa. Tym samym dzięki Książkowe poradniki - zobacz na TaniaKsiazka.plniemu samodzielnie przygotujecie roślinne lekarstwa na niemal każdą przypadłość. Jedyne, co musicie zrobić, to wybrać się na krótką wycieczkę, na pobliską łąkę lub do lasu. Bo to właśnie tam znajdziecie składniki niezbędne do stworzenia kompletnej i naturalnej apteczki. W związku z tym autorzy książki uczą, kiedy i jak zbierać, przygotowywać oraz podawać zioła w różnej formie. Są tu przepisy na świeże rośliny, susz, kapsułki, wyciągi czy ekstrakty, oleje i esencje.

Poza tym jest tu coś jeszcze! Autorzy postarali się o to, by w książce znalazły się instrukcje, dotyczące miejscowego stosowania ziół w formie maści, balsamów, kataplazmów, proszków do zębów czy kropli do uszu i wielu, wielu innych! Dzięki pozycji pt. Zioła, które leczą, staniecie się specjalistami od naturalnych leków ziołowych.

Książka dostępna od 7 sierpnia 2019 roku.