Książkowe zapowiedzi na październik 2018. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Czy pamiętacie, żeby początek jesieni kiedykolwiek tak nas rozpieszczał pogodą, jak właśnie w tym roku? Nie tylko pogoda nas rozpieszcza, bo nad tym, żeby ta jesień była wyjątkowo przyjemna, czuwają też wydawcy. Właśnie dlatego na październik przygotowali dla nas wiele premier. Sprawdźcie książkowe zapowiedzi na październik 2018, które dla Was wybrałam.

Książkowe zapowiedzi na październik 2018 – dla głodnych mocnych wrażeń

Zbrodnia, tajemnica, strach i napięcie. Ci za nas, którzy cenią sobie książki, które siłą rażenia niemal wbijają w fotel, w październiku będą naprawdę zadowoleni, bo na początku miesiąca na półkach księgarń pojawi się sporo książek, które zaspokoją Wasz głód krwi. 😉

Swoją polską premierę będzie miała najnowsza książka Harlana Cobena. Wśród krwawych zapowiedzi znajdziemy też nową propozycję młodej pisarki, K.C. Hiddenstorm, która została wydana pod naszym patronatem. Z nowymi sensacyjnymi książkami wracają uwielbiani przez Was i przez nas: Olga Rudnicka i Alek Rogoziński, więc jest w czym wybierać.

Jeżeli oglądaliście serial Mindhunter na Netflixie, to z pewnością zainteresuje Was reportaż Johna Douglasa, agenta, który pracował z seryjnymi mordercami.

Cenisz thrillery, sensację i kryminały? Zatem nie możesz przegapić tych premier:

Październikowe zapowiedzi – dla poszukiwaczy wzruszeń

Teraz pora na historie, które wzruszą i rozpalą zmysły, więc sprawdziłam dla Was romanse i książki obyczajowe.

Amatorki i amatorów książek, które wzruszają, na pewno ucieszy fakt, że w październiku ma premierę nowa powieść Nicholasa Sparksa. Nakładem Wydawnictwa Kobiecego ukarze się drugi tom serii Cole autorstwa bestsellerowej pisarki romansowej, Vi Keeland. Jenn McKinlay w październiku wraca z kolejną częścią serii Bluff Point.

Chcę zwrócić waszą uwagę na ciekawą książkę Keigo Higashino, bo to bestseller, który poruszył już serca milionów Czytelników na całym świcie, a w październiku zabierze się za Wasze. 😉

Anna Szczypińska, autorka motywacyjnej książki Zakochaj się w bieganiu, tym razem wraca do nas ze zmysłową powieścią o marzeniach i trudnych wyborach.

Łapcie wzruszające książki:

Coś dla młodzieży i miłośników fantasy

Mam wiadomość dla wszystkich fanów książek Sarah J. Maas. W październiku pojawi się nowa cześć jej bestsellerowej serii fantasy dla młodzieży, Dworu cierni i róż. Pod koniec miesiąca ukarze się też kolejna część popularnej serii Wysłannicy Melissy Darwood.

Zdradzę Wam, że nowe wydanie książki Tolkiena, Dzieci Hurina, trafi do księgarń w październiku. To opowieść, która zrodziła się z tolkienowskiej mitologii Śródziemia. Wszyscy fani Hobbita i Władcy Pierścieni, jeżeli jeszcze nie mieli okazji, powinno sięgnąć po tę książkę. Powinniście zwrócić uwagę na premierę książki Terrego Pratchetta Kompendium i atlas świata dysku. A w związku z ogromną popularnością Opowieści na dobranoc dla małych buntowniczek doczekamy się drugiej część książki.

Te książki znajdziecie tutaj:

Książkowe zapowiedzi na październik 2018 – jeszcze kilka propozycji

Mam dla Was jeszcze więcej październikowych premier. Do księgarń trafi najnowsza książka Wiesława Myśliwskiego. To pisarz, który nie wydaje często, ale każda z jego książek jest dopracowana, napisana przepiękną polszczyzną i ważna, dlatego ta premiera wzbudza tak wielkie zainteresowanie krytyków literackich.

W zbliżającym się miesiącu dostaniemy okazję na przeczytanie nowej publikacji Manueli Gretkowskiej. To pisarka, która podejmuje kontrowersyjne tematy. Tym razem skupia się na związku legendarnego redaktora Kultury Paryskiej, Jerzego Giedroycia i równie legendarnej poetki, Agnieszki Osieckiej.

Z kolei Lucyna Olejniczak napisała kolejną piękną powieść z serii Kobiety z ulicy Grodzkiej.

W księgarniach zaintryguje nas z pewnością Najnudniejsza książka świata. Sam tytuł sprawia, że chcemy sprawdzić co jest w środku, prawda? Jestem pewna, że warto dowiedzieć się więcej, o tej propozycji Wydawnictwa Kobiecego skierowanej do osób, które mają problemy ze snem.

Na sam koniec zostawiłam coś dla wszystkich Czytelników ciekawych świata. Zwłaszcza dla tych, którzy mają w sobie przynajmniej krztynkę naukowej dociekliwości. W październiku zostanie wydana nowa książka wybitnego naukowca Stephena Hawkinga.

Tu możecie znaleźć powyższe propozycje.

Tak, jak wspomniałam Wam na początku, popłynęłam. 😉 Wiedzcie, że naprawdę nie mogłam się powstrzymać od zamieszczenia aż tylu propozycji. A to jeszcze nie wszystkie książkowe zapowiedzi na październik, dlatego proponuj Wam jeszcze zajrzeć w to miejsce. Tam znajdziecie jeszcze więcej książek. Gdy patrzę na te wydawnicze propozycję, mam ochotę przeczytać je wszystkie. A które książki Was kuszą?