Promocje

Książkowy alfabet, czyli TaniaKsiazka.pl podsumowuje 2019 rok

Książkowy alfabet, czyli TaniaKsiazka.pl podsumowuje 2019 rok

Każdy rok przynosi coś nowego w świecie wydawniczym- to książki i autorzy wyróżnieni ważnymi nagrodami literackimi i artystycznymi; ekranizacje powieści, które przyciągają tłumy do kin; a także książki-fenomeny, które nie dość, że przez długi czas utrzymują się w czołówkach list bestsellerów, to jeszcze prowokują czytelnicze dyskusje na forach i w mediach społecznościowych. Z pewnością wraz z początkiem roku przeczytaliście mnóstwo zestawień i podsumowań. Mam dla Was jeszcze jedno i zaręczam, że się nie zawiedziecie 😉

Książkowy alfabet, czyli TaniaKsiazka.pl podsumowuje 2019 rok - sprawdź >

Chcę podzielić się z Wami książkowym podsumowaniem zeszłego roku, które skradło moje zaczytane serduszko. Taniaksiazka.pl przygotowała Książkowy alfabet. Znajdziecie w nim wszystko – od wydarzeń i nagród branżowych ważnych dla księgarni, po najważniejsze bestsellery, ekranizacje i nagrody literackie.

Książkowy alfabet, czyli pomysłowe podsumowanie roku

Nie chcę od razu zdradzać tego, co kryje się pod wszystkimi literkami alfabetu. Z chęcią dam Wam możliwość samodzielnego odkrywania. Jestem pewna, że przy niektórych – tak, jak ja – się uśmiechniecie, przy innych zasmucicie i bardzo często pomyślicie sobie „faktycznie, to było ważne”.

Żeby dać Wam malutki przedsmak tego, co znajdziecie w Książkowym alfabecie stworzonym przez ekipę księgarni TaniaKsiazka.pl, wybrałam dla Was dwie literki. Zapewniam, że to te, których rozwinięcia są najbardziej oczywiste, bo zależy mi na tym, żebyście tak, jak ja mieli niespodziankę przy odkrywaniu kolejnych liter i tego, co się za nimi kryje.

„O” jak Olga Tokarczuk, Nobel – wiadomo
„R” jak Remigiusz Mróz – nowa książka co dwa miesiące!

Chcecie wiedzieć więcej? W takim razie koniecznie zajrzyjcie w to miejsce. Jestem ciekawa, która „literka” z książkowym podsumowaniem roku najbardziej przypadnie Wam do gustu? Czy Wasze książkowe podsumowanie 2019 roku wyglądałoby podobnie?

Powiem Wam jeszcze, że na zakończenie Książkowego alfabetu księgarnia TaniaKsiazka.pl przygotowała niespodziankę. Oczywiście, jak łatwo się domyślić, chodzi o promocję, ale szczegółów Wam nie zdradzę. Ciekawi? W takim razie zapraszam Was tego, żebyście zapoznali się z TanioKsiążkowym podsumowaniem roku.

Książkowy alfabet TaniaKsiazka.pl - sprawdź