Prequel Igrzysk śmierci w Polsce - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Prequel Igrzysk śmierci w Polsce pojawi się na pewno. I wiemy już, kiedy to nastąpi. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszyscy miłośnicy twórczości Suzanne Collins. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele fantastycznych serii. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością wspomnianej pisarki, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Książki Collins cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Teraz fani z niecierpliwością czekają na prequel tej wciągającej serii. Niedawno informowaliśmy Was o tym, że taka powieść się pojawi. Nie wiedzieliśmy wtedy jednak, kiedy spodziewać się jej w Polsce. Teraz już wiemy!

Prequel Igrzysk śmierci w Polsce - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Prequel Igrzysk śmierci w Polsce – kilka słów o książce

Oryginalny tytuł książki to The Ballad of Songbirds and Snakes a jej światowa premiera przewidywana jest na 19 maja 2020 roku. Natomiast w Polsce tytuł ten ma pojawić się już w połowie czerwca. Dystrybucją zajmie się wydawnictwo Media Rodzina, które wydało całą serię autorki. Tłumaczami prequelu będą Małgorzata Hesko-Kołodzińska i Piotr Budkiewicz, autorzy odpowiedzialni za przekład poprzednich tomów.

Opis najnowszej książki brzmi następująco:

Ambicja go napędza. Rywalizacja go motywuje. Jednak władza ma swoją cenę. Dziesiąte Głodowe Igrzyska rozpoczyna poranek dożynek. Na Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow przygotowuje się, by jak najlepiej wykorzystać szansę na chwałę – jako mentor. Jego rodzinny dom podupadł i kruchy los mężczyzny zależy teraz od tego, czy Coriolanus zdoła pokonać innych mentorów urokiem i sprytem. Tyle że los nie bardzo mu sprzyja. W udziale przypadła mu dziewczyna z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Losy obojga splotą się ciasno – każda decyzja, jaką podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie walka trwa aż do śmierci, ale poza areną Coriolanus zaczyna współczuć trybutce… Wie jednak, że musi zrównoważyć obowiązek postępowania według zasad z chęcią przetrwania niezależnie od ceny.

Czekacie na prequel Igrzysk śmierci w Polsce? My tak! Wszystkich zainteresowanych serią odsyłamy tutaj.