Kto porwał Daisy Mason? to książka, której autorką jest Cara Hunter. Powieść na polskim rynku pojawi się 4 października 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kryminałów psychologicznych oraz dramatów. Jeśli zatem poszukujecie intrygującej książki na deszczowe, jesienne dni, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję, która na całym świecie zyskuje coraz większą popularność. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej powieści coś dla siebie.

Kto porwał Daisy Mason? – mroczna i intrygująca historia

Daisy Mason, ośmioletnia dziewczynka, znika z domu podczas sąsiedzkiej zabawy na przedmieściach Oxfordu. Tym samym wydawać by się mogło, że jest mnóstwo naocznych świadków tego zdarzenia. Jednak żaden z gości nic nie widział. Czy to możliwe, że dziewczynkę porwała obca osoba, nie zostawiając po sobie żadnego śladu?

W związku z tym do akcji wkracza detektyw Adam Fawley. Swoje podejrzenia od razu kieruje w stronę rodziny porwanej Daisy, ponieważ jej rodzice ewidentnie ukrywają jakąś tajemnicę. Ponadto okazuje się, że dziewczynka ma braciszka. Cichy i wycofany chłopiec zdaje się wiedzieć coś, o czym nie chce jednak mówić. W całej sprawie nie pomaga fakt, że w Internecie już pojawiło się mnóstwo plotek i fałszywych doniesień odnośnie do porwania.

Detektyw Fawley, doświadczony w swoim fachu dobrze wie, że przy większości zaginięć sprawcą jest ktoś dobrze znany ofierze. Jednak z każdą kolejną godziną maleją szanse na odnalezienie Daisy. Czy uda się mu przebić przez gąszcz rodzinnych kłamstw i odnaleźć dziewczynkę, zanim będzie za późno? Wszystko wskazuje na to, że sprawca jest znacznie bliżej, niż początkowo mogło się wydawać.

Kto porwał Daisy Mason? to mistrzowski kryminał psychologiczny, który przypadnie do gustu wszystkim fanom gatunku. Również wielbiciele dramatów czy thrillerów psychologicznych znajdą tu coś dla siebie. Książka aż do ostatniej strony trzyma w napięciu i niepewności, zaskakując zakończeniem.

Przypominamy, że książka na polskim rynku pojawi się 4 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecam tę historię wszystkim, którzy szukają świetnej powieści na jesienne dni.