Kwestia ceny - kup na TaniaKsiazka.pl

Kwestia ceny to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości Zygmunta Miłoszewskiego. Poza tym powody do radości mają także wielbiciele thrillerów i literatury kryminalnej. Autor bestsellerów po raz kolejny na ręce czytelników składa błyskotliwą i wciągającą historię, która zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Ponieważ najnowsza książka Miłoszewskiego będzie dostępna w sprzedaży już od 1 lipca 2020 roku. Jesteście ciekawi? Koniecznie to sprawdźcie!

Kwestia ceny - kup na TaniaKsiazka.pl

Kwestia ceny – kilka słów o fabule

Początek XX wieku, sztorm. Benedykt Czerski żegna się z życiem. Przeklina patriotyczne uniesienia, które kilka dekad wcześniej doprowadziły do jego zesłania na Daleki Wschód, a teraz kazały mu wracać do ojczyzny. Tym razem jednak bohater wraca nie jako więzień, a uczony, badacz dalekich plemion Syberii. Obsesyjnie pilnując skrzyń, zawierających bezcenne zabytki tajemniczego ludu Ajnów.

Początek XXI wieku, Bogdan Smuga, chłodny naukowiec i wyznawca religii rozumu, wierzy, że wśród zbiorów Czerskiego kryje się prawdziwy skarb. Skarb, który może odmienić przyszłość ludzkości. Jednak, kiedy jego wysiłki nie przynoszą rezultatów, decyduje się na desperacki krok.

Tymczasem Zofia Lorentz, słynna historyczka sztuki i poszukiwaczka zaginionych arcydzieł, mierzy się z tajemniczym zanikiem pamięci męża. Wkrótce Smuga proponuje jej udział w odnalezieniu zbiorów, przywiezionych przez Czerskiego z Syberii. Mężczyzna podkreśla przy tym, że kwestia ceny nie ma tu żadnego znaczenia. Kobieta nie waha się ani chwili i przyjmuje zlecenie. Właśnie tak rozpocznie się niezwykła przygoda, która zaprowadzi bohaterów między innymi na rosyjską Wyspę Przeklętą, do Paryża i na statek-widmo.

Przypominamy, że książka pt. Kwestia ceny będzie dostępna w sprzedaży już od 1 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść Zygmunta Miłoszewskiego znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom thrillerów i powieści kryminalno-sensacyjnych. Ponieważ to brawurowa, błyskotliwa, poruszająca i pełna akcji opowieść. Koniecznie sprawdźcie tę publikację! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.