Labirynt strachu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Labirynt strachu to książka autorstwa Beaty Nowosielskiej, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów. Mrożąca krew w żyłach historia pochłonie Was do reszty po to, by ostatecznie skutecznie namącić Wam w głowach. Jeśli myślicie, że to kolejna, oczywista i schematyczna opowieść, przygotujcie się na wielkie rozczarowanie.

Labirynt strachu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Labirynt strachu – udany debiut?

Warto wspomnieć na początku, że książka, którą mamy dziś przyjemność prezentować, to literacki debiut Nowosielskiej. Autorka z wykształcenia jest ratownikiem medycznym i fizjoterapeutką. Jak łatwo się domyślić, największym zamiłowaniem darzy powieści grozy, horroru i thrillery. Stąd też w tym kierunku zmierza jej twórczość. Koniecznie przekonajcie się sami, jak poradziła sobie z pierwszymi krokami, stawianymi na rynku książki.

Bohaterami opowieści są przyjaciele, którzy decydują się na wspólny wyjazd do domku poza miastem. Okazuje się, że miejsce, do którego trafiają, jest wyjątkowo urokliwie i zapowiada naprawdę fantastycznie spędzony czas. Otaczająca przyroda skutecznie wycisza myśli i koi nadszarpnięte emocjami serca. Duża weranda z huśtawką wygląda jak z obrazka, zachęcając do spędzenia tam każdej wolnej chwili. Przyjaciele są pewni, że trafili na miejsce idealne do letniego, beztroskiego wypoczynku.

Szybko jednak zdają sobie sprawę, że wakacje, które miały pomóc im zregenerować siły, staną się niepożądaną przygodą. Rzeczywistość bardzo szybko sprowadziła grupę do parteru, ukazując mroczniejszą stronę sielankowego otoczenia. Młodzi zaczynają słyszeć niepokojące dźwięki. Stają się również świadkami niecodziennych zjawisk. W jednej chwili ich wymarzone i długo wyczekiwane wakacje stają się największym życiowym koszmarem. Koszmarem, przed którym nie uchroni ich gwałtowne wybudzenie się ze snu. Dom, który wybrali za miejsce wypoczynku, ostatecznie staje się ich więzieniem. I zdaje się, że nie ma z niego żadnej ucieczki.

Jeśli poszukujecie świeżości w polskiej literaturze thrillerów, to Beata Nowosielska jest doskonałym wyborem. Za sprawą słów i talentu przeniesie Was w mroczny świat, którego lepiej nie odwiedzać w samotne wieczory. Jej debiutancka powieść zawiera wszystko, czego można oczekiwać od dobrej książki z tego gatunku. Historia wywołuje dreszcz grozy i sprawia, że gęsia skórka nie zejdzie z Waszych ramion.

Książkę pt. Labirynt strachu znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!