W linii prostej - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Hej, hej! Wszyscy miłośnicy kryminałów przybywajcie! Książka pt. W linii prostej to pozycja, która bez wątpienia przypadnie Wam do gustu. Oryginalny pomysł i narracja, która do ostatniej chwili trzyma w niepewności. Sprawdźcie koniecznie, czy przed końcem historii uda się Wam wydedukować, co tak naprawdę się stało. Jak do tej pory, nikt nie przechytrzył autora. To oznacza, że na ręce odbiorcy złożył naprawdę wciągającą opowieść, która pochłonie Was do reszty, aby na końcu zaskoczyć.

W linii prostej - zobacz na TaniaKsiazka.pl

W linii prostej – kryminalna seria o komisarzu Dixonie

Jake Fayter i Nick Dixon to przyjaciele, których połączyła wspólna pasja do wspinaczki. Od wielu lat komisarz był partnerem wspinaczkowym  Faytera. Zawdzięczał mu nawet życie. Kiedy więc dowiaduje się o śmierci przyjaciela, który odpadł od skały i runął w dół, nie może uwierzyć w przypadek. Znał przecież Jake’a, był świetnym wspinaczem, który skrupulatnie planował każdy krok. Zanim podjął się trudniejszej trasy, zawsze drobiazgowo ją analizował i rozpracowywał. Jednak nikt do tej pory nie potrafił wyjaśnić przyczyn tego nieszczęśliwego wypadku. Zaczęto sugerować, że doprowadziło do niego przeoczenie lub zwykły błąd.

Komisarz Nick Dixon wiedział jednak, że to niemożliwe. Jego przyjaciel nigdy by sobie na to nie pozwolił. I kiedy mężczyzna zostaje poproszony o nieformalny udział w śledztwie, zgadza się bez chwili wahania. Nie miał jednak pojęcia, w jakie mroczne sprawy przyjdzie mu się zagłębić. I kiedy z dnia na dzień zaczyna poznawać coraz więcej szczegółów z życia Jake’a, dociera do niego, że ma do czynienia z czymś tajemniczym i niezwykle groźnym. A w miarę, jak zacznie zbliżać się do prawdy, liczba ofiar śmiertelnych znacząco wzrośnie…

W książce pt. W linii prostej znajdziecie wszystko to, czym powinien charakteryzować się dobry kryminał. Wciągająca fabuła, wartka akcja i mnóstwo tajemniczości. Nie bez powodu Damien Boyd jest jednym z popularniejszych autorów gatunku na Zachodzie. Bez wątpienia w tworzeniu takich historii pomocny jest wyuczony zawód. Boyd to prawnik i specjalista prawa karnego, który czerpie inspirację z własnych doświadczeń zawodowych. Koniecznie sprawdźcie ten fenomen!

Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!