NAJPOPULARNIEJSZE KSIĄŻKI sierpnia 2017

Lista bestsellerów sierpnia księgarni TaniaKsiazka.pl wyraźnie pokazuje, że popularność książki Macierewicz i jego tajemnice Tomasza Piątka jeszcze długo się nie skończy. Książka po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce wśród najchętniej kupowanych tytułów w tej księgarni. Sprawdźcie, na jakich miejscach znalazły się pozostałe najpopularniejsze książki sierpnia 2017 księgarni TaniaKsiazka.pl. Zaczynamy od miejsca 10.

To, co zostawiła - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!10. Najpopularniejsze książki sierpnia 2017 – To, co zostawiła Ellen Marie Wiseman

Ta książka to rynkowa nowość i thriller w najlepszym wydaniu. Opowiada o Izzy, dziewczynie, która nie rozmawia ze swoją matką od 10 lat. Nie potrafi jej wybaczyć tego, co ta zrobiła, okropnego czynu, za który kobieta trafiła do więzienia. Jednak niespodziewanie dziewczyna trafia na ślady, które mogą sprawić, że zupełnie inaczej oceni swoją matkę i być może znajdzie wyjaśnienie głęboko skrywanych tajemnic.

Mitologia - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!9. Najpopularniejsze książki sierpnia 2017 – Mitologia nordycka Neila Gaimana

Tej książki, jak i autora z pewnością nie trzeba Wam przedstawiać. Mistrz nad mistrzami, którego kocha cały świat. Po raz kolejny udowadnia Czytelnikom, że jest specjalistą od snucia niesamowitych opowieści. Tym razem poznamy historię nordyckich mitów i szybko zrozumiemy, dlaczego stały się kanwą tylu niesamowitych historii.

 

Dziewczyna z Brooklynu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!8. Najpopularniejsze książki sierpnia 2017 –  Dziewczyna z Brooklynu Guillaume Musso

Guillaume Musso to kolejny autor, którego nie trzeba przedstawiać. Cały świat zna go jako mistrza budowania niesamowitego, książkowego napięcia i oczekiwania na to, co się wydarzy. Tym razem poznamy historię pary, której życie zmienia jedno krótkie pytanie: „Czy wciąż byś mnie kochał, gdybym zrobiła coś naprawdę złego?”.

Błękitne sny - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!7. Najpopularniejsze książki sierpnia 2017 – Błękitne sny Katarzyna Michalak

Katarzyna Michalak to jedna z najpopularniejszych polskich autorek literatury kobiecej i obyczajowej. Jej seria Leśna Polana zaskarbiła sobie tysiące Czytelniczych serc. Sprawdźcie, jak potoczą się losy szóstki bohaterów, czy czeka ich szczęśliwe zakończenie?

Baśnie Barda Beedle'a - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!6. Najpopularniejsze książki sierpnia 2017 – Baśnie Barda Beedle` Joanne Kathleen Rowling

Baśnie Barda Beedle`a są równie niesamowite, jak wszystkie historie, które przytrafiły się bohaterowi książek o młodym czarodzieju, Harry’emu Potterowi. Udowadniają, że JK Rowling ma wyjątkowy dar do wymyślania najbardziej niesamowitych historii, a robi to w taki sposób, że wierzymy, że zdarzyły się naprawdę. Kiedyś Baśnie miała w rękach Hermiona podczas misji w Insygniach śmierci, teraz w końcu trafiają w nasze ręce.

Sekretne życie drzew - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!5. Najpopularniejsze książki sierpnia 2017 –  Sekretne życie drzew Peter Wohllebeng

Ta książka zmieniła myślenie wielu ludzi o drzewach i o lesie jako ekosystemie. Autor udowodnił, że te niezwykłe rośliny są bardziej podobne do NAS, niż dotąd sądziliśmy. Drzewa czują, troszczą się o siebie, są częścią rodziny, w której jest hierarchia i czysto rodzinne relacje. Jeżeli jeszcze nie czytaliście tej książki, koniecznie po nią sięgnijcie!

MMA Fighter. Przebaczenie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!4. Bestsellery sierpnia 2017 –  MMA fighter. Przebaczenie Vi Keeland

Na czwartym miejscu kolejny niesamowity erotyk słynnej autorki gorących powieści Vi Keeland. Tym razem poznamy losy Jaxa Knighta, mężczyzny, który pod przykrywką ułożonego i odnoszącego sukcesy biznesmena, skrywa serce palące się na ring. Czy seksowna Lily będzie, potrafiła je dostrzec?

 

Czerwona Madonna - sprawdź na taniaKsiazka.pl!3. Bestsellery sierpnia 2017  – Czarna Madonna Autor: Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz brawurowo wkroczył na podium sierpniowego zestawienia i zajął w tym miesiącu trzecie miejsce. Tym razem zabiera nas w przestworza, na pokład samolotu pasażerskiego. Dziwnym trafem Boeing 747 przepada bez wieści. Pozostaje po nim jedynie regularnie pojawiający się sygnał z transportera. Co stało się z pasażerami i załogą?

Za zamkniętymi drzwiami - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!2. Bestsellery sierpnia 2017 – Za zamkniętymi drzwiami B A Paris

Książka Za zamkniętymi drzwiami to thriller, który od kilku miesięcy króluje na półkach bestsellerów. Opowiada o pozornie idealnym małżeństwie, które pozornie ma wszystko. Jednak rysą na tym idyllicznym obrazku kładzie się kilka dziwnych elementów: kraty w oknach domu, w którym mieszkają małżonkowie i fakt, że gospodyni, nie może opuszczać swego domostwa. Robi to z własnej woli, czy być może ktoś jej zabrania?

 

Macierewicz i jego tajemnice - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!1. Bestsellery sierpnia 2017  Macierewicz i jego tajemnice Tomasz Piątek

Ta książka twardo trzyma się pierwszego miejsca zestawienia dosłownie od momentu, kiedy się ukazała. I wszystko wskazuje na to, że to szybko się nie zmieni. Wielu Polaków chce dowiedzieć się, jakie tajemnice skrywa obecny szef MON i czy wszystko, o czym mówi Piątek, jest prawdą?

 

 

Sprawdźcie sierpniową listę bestsellerów księgarni TaniaKsiazka.pl i wybierzcie sobie kolejną lekturę do czytania. Na który tytuł macie chrapkę?