Literatura kobieca

Książki obyczajowe, romanse, erotyki do 40% taniej! - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Książki obyczajowe, romanse i erotyki wyjątkowo rozgrzewają w te coraz dłuższe i chłodniejsze, jesienne noce. Jednak, aby uzupełnić zestaw: herbata/kawa, ciepły koc i książka, trzeba wcześniej wybrać odpowiednie tytuły. Nadarza się świetna okazja, ponieważ na TaniaKsiazka.pl pojawiła się promocja: Literatura kobieca do 40% taniej! Sprawdźcie, co można upolować, aby coraz dłuższe noce, zamieniły się w coraz bardziej ekscytujące, książkowe wyprawy.

 

Literatura kobieca – erotyki 

Zacznijmy od erotyków, ponieważ to one rozgrzewają zdecydowanie najbardziej. A więc mamy tutaj kilka wspaniałych autorek, które zdominowały polski rynek literatury erotycznej w Polsce w tym: Katy Evans i jej seria Manwhore, czy Laurelin Paige i jej Uwikłani. Niedługo na rynku zadebiutuje czwarta część z serii Manwhore, Ladies Man. Ta historia to niesamowity, erotyczny związek z wątkiem od przyjaciół do kochanków. Ona – nie chce być jego kolejnym podbojem. On – chciałby wreszcie ją mieć, ale skoro nie może… spotyka się z innymi. Powstanie napięcie, które sprawi, że nie będą mogli dłużej opierać się temu, czego pragną najbardziej.

Literatura kobieca – romans w liceum

Kolejna, niezwykle gorąca propozycja, którą znajdziecie w tej promocji to Dominic Slater, jeden z bohaterów niezwykle wyczekiwanej serii: Bracia Slater autorstwa L.A. Casey. Ten bohater przyprawi Was o zawrót głowy, szczególnie kiedy będzie dokuczał swojej szkolnej koleżance: Bronagh. Ich relacja będzie ognista, pełna napięcia, wzajemnej niechęci i… niesamowitej chemii.

Literatura kobieca, w tym literatura współczesna 

 

Z kolei Dalila Jasona Donalda to nowość na rynku literatury współczesnej i książka, która z pewnością wywoła w Was burzę skrajnych emocji. Opowiada o Irene Dalila Mwathi, uciekinierce z Kenii, która w końcu trafia do wyśnionego lepszego świata w Europie, żeby tam zostać zmuszona jest do ponownej walki o swoje życie. Okazuje się, że doświadczenia z ośrodka emigrantów, europejskich sądów i innych aspektów życia imigrantów, w które wpada kobieta, mogą być równie ponure i niebezpieczne, jak te, z którymi  spotkała się w Afryce.

 

 

It ends with us to dzieło autorki romansów New Adult, Colleen Hoover, które zarówno sama pisarka, jak i cały literacki świat uznał za najlepszy w jej dorobku. Być może ma to związek z tym że autorka opowiedziała o prawdziwych zdarzeniach, które przytrafiły się jej matce. W tej historii pojawia się miłość, za którą być może trzeba będzie zapłacić najwyższą cenę i wybory, przed którymi nie chciałby stanąć chyba nikt. Idealny związek dwojga ludzi może kryć wiele ran i tajemnic, bo okazuje się, że czasami “Ci, których kochamy najbardziej, ranią nas najmocniej.”

Książka zdobyła prestiżową nagrodę, przyznawaną w głosowaniu, w którym biorą udział miliony Czytelników na całym świecie: Goodreads Choice Awards 2016.

Przejrzyjcie całą, wypełnioną po brzegi TanioKsiążkową półkę z książkami dla kobiet i wybierzcie tytuły dla siebie. Ta jesień nie mogła zacząć się lepiej. 🙂 

Literatura kobieca