Lutowe komiksy dla dzieci

Jesteście ciekawi, jakie lutowe komiksy dla dzieci przygotowali dla nas wydawcy? Sprawdźcie zestawienie dziesięciu najciekawszych premier nadchodzącego miesiąca!

Lutowe komiksy dla dzieci

Lutowe komiksy dla dzieci: Kaczogród znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Kaczogród. Skarb Pizarra i inne historie z lat 1958–1959

Tytułowy komiks – najdłuższy w tomie – opowiada o jednej z najważniejszych wypraw Sknerusa. Najbogatszy kaczor świata wyjeżdża wraz z Donaldem i jego siostrzeńcami w Andy, aby odnaleźć zaginione inkaskie kopalnie złota.

Po cenny kruszec nie zawsze trzeba jednak tak daleko podróżować. W historyjce Złoto dla zuchwałych skautów okazuje się, że można na niego trafić nawet w Kaczogrodzie. A kiedy nagrodą jest piknik w towarzystwie pięknej Daisy, warto poświęcić czas na szukanie czegoś mniej cennego, na przykład muszelek na plaży.

Kaczory odbywają też kilka innych podróży. Znowu pojadą do Ameryki Południowej, kręcą film w afrykańskiej dżungli, poszukują nieznanej wyspy na Pacyfiku, wspinają się na Matterhorn, a Donald leci nawet w kosmos! A skoro o wynalazkach mowa – nie brak tu także zupełnie zwariowanych pomysłów najsłynniejszego kaczogrodzkiego wynalazcy Diodaka.

PREMIERA: 9 lutego 2022

Komiks Louca. Tom 1. Piłka w grze znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Louca. Piłka w grze. Tom 1

Kolejna propozycja to pierwszy tom uwielbianej przez francuskie nastolatki serii o dorastającym chłopaku.

Główny bohater, Louca, jest szkolnym niezdarą. Kiepsko się uczy, a na dodatek zraża do siebie Julię – koleżankę, w której się potajemnie podkochuje, ciągle się potyka i spada ze schodów… W dodatku chciałby zostać piłkarzem, ale nie udaje mu się nawet prosto kopnąć piłki.

Jednak pewnego dnia spotyka wesołego Nathana, który mu pomaga, zostaje jego trenerem, czy też podpowiada na sprawdzianach. Tyle że Nathan nie jest zwykłym nastolatkiem…

PREMIERA: 9 lutego 2022

Komiks Czarodziejki W.I.T.C.H. Tom 4 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 4

Nasze lutowe zestawienie komiksowych nowości dla dzieci nie mogłoby obyć się bez czwartego albumu zbiorczy z komiksami o przygodach pięciu Czarodziejek! Po raz kolejny możemy przenieść się do Heatherfield wraz z bohaterkami znanymi milionom czytelników na całym świecie.

Po przygodach opisanych w poprzednim tomie dziewczyny są przekonane, że pokonały Nerissę, byłą Strażniczkę, która przeszła na stronę ciemności. Jednak niektóre z nich nadal mają dziwne sny i zwidy… Czyżby Nerissa wciąż potrafiła wpływać na ich umysły?

Bohaterki nawet nie przypuszczają, jak wielkie niebezpieczeństwo grozi nie tylko im, ale i Kondrakarowi. Dawne Strażniczki pojawiają się w zwyczajnym życiu Czarodziejek, zaś do Will przyjeżdża jej dawno niewidziany ojciec. Czego chce? I jaki będzie to miało wpływ na losy powierniczki Serca Kondrakaru?

Zawirowania sercowe oraz obowiązki szkolne wcale dziewczynom nie pomagają, ale przecież władają ogromnymi mocami, może więc poradzą sobie z nawałem przeciwieństw losu?

PREMIERA: 9 lutego 2022

Komiks Ptyś i Bill. Koncert na trzy osoby i psa znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Koncert na trzy osoby i psa. Ptyś i Bill. Tom 9

Ptyś i jego spaniel Bill nie potrafią bez siebie żyć i pomagają sobie zawsze, kiedy trzeba. Ponadto obaj mają mnóstwo zwariowanych pomysłów, które niekoniecznie są w smak innym osobom…

Na szczęście rodzice chłopca są przyzwyczajeni do błazeństw swoich pupili, a sami też od czasu do czasu zrobią coś wesołego i szalonego. W końcu cała rodzinka jest siebie warta!

PREMIERA: 9 lutego 2022

Serię Smerfy i świat emocji znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Smerfy i świat emocji: Tomy 6 i 7

Wraz z lutym seria Smerfy i świat emocji wzbogaci się o kolejne tomy! Przed nami tom szósty opowiadający o smerfie, który ciągle kłamał oraz tom siódmy, w którym zaznajomimy się ze uczuciem zniecierpliwienia.

Każda część serii to opowieść poświęcona konkretnym spektrum emocji. Dzięki zabawnym przygodom mieszkańców wioski Smerfów rodzice mogą poruszyć z dziećmi temat uczuć i razem nauczyć się mierzyć się z nowymi wyzwaniami, jakie pojawiają się w codziennym życiu.

PREMIERA: 9 lutego 2022

Komiks Pozytywka. Tom 3. Tajemnice przeszłości znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Tajemnice przeszłości. Pozytywka. Tom 3

Kolejny komiks to trzeci tom opowieści o ośmioletniej Noli. Nasza bohaterka odziedziczyła po swojej mamie funkcję obrończyni Pandorii. Jest to niezwykły świat, do którego przechodzi się przez magiczną pozytywkę.

W najnowszym tomie przygód Nolę odwiedzają pandoriańscy przyjaciele. Chcą złapać intruza, który złamał zakaz przechodzenia między światami, ale to dopiero początek ich kłopotów… Tą samą drogą do ludzkiej rzeczywistości przenoszą się trzy groźne stwory! Ponadto, żeby zrozumieć, czego chcą nieproszeni goście, Nola musi poznać tajemnice przeszłości Pandorii. Rozpoczyna się niebezpieczna przygoda!

PREMIERA: 23 lutego 2022

Śledztwa Enoli Holmes. Tom 6 Metro Baker Street znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Metro Baker Street. Śledztwa Enoli Holmes. Tom 6

Metro Baker Street to szósty już tom komiksowej adaptacji serii powieści o śledztwach Enoli Holmes, młodszej siostry słynnego detektywa Sherlocka i wysokiego urzędnika rządu brytyjskiego – Mycrofta. Na podstawie pierwszej części cyklu książkowego nakręcono film Enola Holmes.

W biurze detektywistycznym Enoli pojawia się arystokrata, którego piękna żona została porwana, jednak nikt nie przysłał listu z żądaniem okupu. Nastoletnia bohaterka podejmuje się rozwiązania nietypowej sprawy. Śledztwo zaprowadzi dziewczynę na dobrze jej znane nabrzeża East Endu, gdzie niebezpieczeństwo czyha na każdym rogu!

Mistrzyni zmiany wyglądu znów napotka na swojej drodze Sherlocka. Ten od jakiegoś czasu z coraz większym uznaniem patrzy na zawodowe osiągnięcia siostry. Jednak czy oboje będą w stanie współpracować bez oglądania się na przeszłość?

PREMIERA: 23 lutego 2022

Lutowe komiksy dziecięce: Turbogalop. Tom 1 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Turbogalop. Tom 1

W stadninie nigdy nie jest nudno, a każdy dzień niesie ze sobą wiele atrakcji! Dostarczają ich nie tylko konie – mądre, uczuciowe i dowcipne – ale również ludzie. Ci towarzyszą im na każdym kroku, opiekując się nimi i prowadząc ciekawy biznes związany z ich hodowlą.

Nad wszystkim tym czuwa szefowa Monika. Ta pełna energii kobieta z pewnością miałaby dużo mniej stresów, gdyby nie jej mało rozgarnięty syn Romeo skoncentrowany bardziej na swoim wyglądzie niż na pracy.

Na szczęście Monika zawsze może liczyć na stajennego Albercika oraz dwie rezolutne nastolatki Madzię i Celinę. Może żadne z nich nie jest doskonałe i ma swoje słabości, ładując się co chwila w różne zabawne tarapaty, ale łączy ich jedno – ogromna miłość do koni!

PREMIERA: 23 lutego 2022

Lutowe komiksy dla dzieci: Spacer dla Bzika znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Spadek dla Bzika. Lucky Luke. Tom 41

Lucky Luke dostaje dziwaczne zadanie: ma zostać prawnym opiekunem psa Bzika, który… odziedziczył majątek po pewnym ekscentrycznym bogaczu. Jak to z wielkimi pieniędzmi bywa, są z nimi tylko kłopoty. Oczywiście okazji na zdobycie paru zielonych nie mogą przepuścić Daltonowie, a na dodatek do konfrontacji szykuje się chińska mafia!

PREMIERA: 23 lutego 2022

Komiks FRNCK. To dopiero początek znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

To dopiero początek. FRNCK. Tom 1

Pierwszy tom niezwykłej serii fantasy o trzynastoletnim wychowanku sierocińca, który rusza na poszukiwanie rodziców i niespodziewanie trafia do czasów prehistorycznych. Odtąd nie ma chwili spokoju: musi wynaleźć ogień, mydło i samogłoski… oraz przetrwać wśród krwiożerczych bestii i nieokrzesanych troglodytów.

A mówili, że życie bez pizzy i internetu jest nudne…

PREMIERA: 23 lutego 2022

Tak wyglądają lutowe komiksy dla dzieci. Który z nich wybierasz? 🙂

Lutowe komiksy dla dzieci znajdziesz na TaniaKsiazka.pl