Magda M. Słoneczna strona - zapowiedź książki Radosława Figury Magda M. Słoneczna strona

Radosław Figura to twórca oraz główny scenarzysta serialu Magda M., który pokochały miliony Polek. W 2018 roku, czyli dziesięć lat po zakończeniu jego emisji w stacji TVN, wydał książkę pt. Magda M. Ciąg dalszy nastąpił, radując tym serca wszystkich, którzy śledzili perypetie ulubionych bohaterów na małym ekranie. Teraz po raz kolejny dał im nowe życie w najnowszej książce pt. Magda M. Słoneczna strona. Czekasz na dalsze losy panny Miłowicz i bliskich jej ludzi? 

Magda M. Słoneczna strona Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Magda M. Słoneczna strona

Premierę powieści Magda M. Słoneczna strona zaplanowano na 17 czerwca. Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów, wykreowanych przez Radosława Figurę? Tytułowa Magda nie ma takich marzeń, jak inne kobiety. Nie pragnie włożyć białej sukni i welonu, ani przejść przez środek kościoła, by wypowiedzieć sakramentalne „tak”. Okazuje się jednak, że marsz Mendelssohna, przysięga i złote obrączki to jedno w wielkich marzeń kogoś, kto jest dla niej wyjątkowo ważny i bliski. Czy dla swego partnera Magda zgodzi się na ślub, czy jednak uda jej się jakoś od tego wykręcić? 

Agata z kolei próbuje odnaleźć się w roli matki, ale nie bardzo jej to wychodzi. Im bardziej się stara, tym gorsze są efekty. Nie znajduje zrozumienia ani u męża, ani u swojej teściowej, co pcha ją w ramiona innego… Czy romans ma szansę uleczyć nieudane małżeństwo?

Życie Karoliny natomiast układa się wprost idealnie. Ma czułego męża i fajne dzieci i obiektywnie nie ma na co narzekać. Dlaczego zatem coraz częściej sięga po kieliszek czerwonego wina? Czy wizja rozpadu rodziny przyniesie jej otrzeźwienie? 

Magda M. Słoneczna strona Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>Książka stawia wiele pytań, na które odpowiedzią jak zawsze okaże się kobieca przyjaźń. Więź łącząca bohaterki potrafi bowiem zdziałać cuda, a nawet wyprostować życiowe zakręty. Przecież nie ma nic lepszego od ramienia, na którym można się wypłakać i świadomość, że nie jest się samej w swoich problemach. Kobiety niosą sobie nawzajem krzepiące przesłanie: Zawsze istnieje słoneczna strona.

Książkę w przedsprzedaży możesz zamówić w tym miejscu.

Zobacz także: