Arsen. Opowieśc o nieszczesliwej miłości - kup na TaniaKsiazka.pl

Arsen. Opowieść o nieszczęśliwej miłości to książka, która bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej. Niezwykle kontrowersyjna książka wywoła w Was mnóstwo emocji. Historia wciąga bez opamiętania i niejednokrotnie wzrusza do łez. Wywołuje też uśmiech na twarzy i sprawia, że jeszcze długo po zakończeniu myśli się o bohaterach. Jedno jest pewne, Asher w Czytelniczkach wywołuje skrajne emocje. Więc albo pokochacie tę książkę, albo znienawidzicie. Szukacie czegoś, co pozwoli Wam przetrwać deszczowej, jesienne dni? Ta książka sprawdzi się idealnie! Koniecznie to sprawdźcie.

Arsen. Opowieść o nieszczęśliwej miłości – kilka słów o fabule

Główną bohaterką powieści jest Cathy, która na swojej drodze spotyka Bena. Historia jest prosta i niezwykle romantyczna. Już po jednym spojrzeniu i krótkiej rozmowie oboje wiedzą, że rodzi się między nimi uczucie. Pocałunek rozpala gorącą miłość między tym dwojgiem. Ben nie widzi świata poza swoją ukochaną, choć wiele innych kobiet ogląda się za przystojnym mężczyzną. Związek utrwalili małżeństwem, z radością podejmując nowe, wspólne kroki. Przyszedł czas na mieszkanie i starania o dziecko. Tutaj jednak los okazał się mniej łaskawy. Cathy poroniła trzy razy, a ich wspólne szczęście przysłoniły dni smutku i rozpaczy. Kobieta, aby pozbierać się po tym nieszczęściu, rzuca się w wir pracy.

Pewnego dnia, kiedy dostaje kolejne zlecenie, poznaje przystojnego Arsena. To typowy kobieciarz, jednak bardzo szybko okazuje się, że potrafi przynieść Cathy ukojenie. Pozostaje jednak jedno, bardzo ważne pytanie. Czy takie ryzyko i romans pozbawiony uczuć się opłaci?

Mia Asher tworzy niezwykle mocną powieść, która wywoła mnóstwo dyskusji. Książka z pewnością nie pozostawi Was wobec siebie obojętnymi. Trudno będzie powstrzymać się od ocen, czy krytyki. Każdy bowiem spojrzy na tę historię własnymi oczami. A kiedy powieść wzbudza tyle emocji, to chyba najlepsze, co może przytrafić się autorce. Dlatego też gwarantujemy, że przy tej historii nie będziecie się nudzić.

Książkę pt. Arsen. Opowieść o nieszczęśliwej miłości znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!