Magiczny wieczór - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Agnieszki Krawczyk nosi tytuł Magiczny wieczór i jest już czwartym tomem z bestsellerowej serii pt. Czary codzienności. Powieści te idealnie wpisują się w świąteczny klimat i niosą ze sobą mnóstwo pozytywnej energii. Książki Krawczyk z pewnością przypadną do gustu miłośniczkom literatury kobiecej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by i panowie po nią sięgnęli. Bo historie stworzone przez autorkę wleją ciepło i otuchę w serce każdego Czytelnika, który po nią sięgnie. Dlatego też, jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości.

Magiczny wieczór – nowość od Agnieszki Krawczyk

Święta Bożego Narodzenia są już za pasem. W Zmysłowie, niewielkim miasteczku, trwają do tego dnia gorączkowe przygotowania. Ale świąteczna krzątanina to nie jedyne wydarzenie, które zaprząta głowę sióstr Niemirskich. Jedna z nich, Daniela, bierze bowiem ślub. I trudno wyobrazić sobie piękniejszą scenerię do tej niezwykle wyjątkowej chwili. Miasteczko leży bajkowej dolinie i ufnie przytula się do strzelistych sosen. A te w tę porę roku uginają się pod ciężarem białego puchu, który spowija całą okolicę. Wielkimi krokami zbliża się magiczny wieczór, który przyniesie ukojenie wszystkim targanym wątpliwościami. Zaś w niektóre skołatane serca wleje spokój i pewność, że nigdy nie jest za późno, by walczyć o miłość i szczęście.

Warto bowiem wierzyć, że wszystko może się zdarzyć. A życie potrafi czasem przypominać baśń, w której na horyzoncie zawsze majaczy szczęśliwe zakończenie. Przekonajcie się sami, że Święta Bożego Narodzenia mogą być naprawdę wyjątkowe.

Nowość od Agnieszki Krawczyk pt. Magiczny wieczór ze słynnej serii Czary codzienności znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim, którzy chcą zatrzymać przy sobie świąteczny klimat na dłużej. Nie od dziś wiadomo, że jedną z metod na zabicie nudy podczas mroźnych wieczorów jest ciepły napój, koc i dobra książka. Ta, stworzona przez Krawczyk, nada się idealnie. Gwarantujemy mnóstwo zabawnych momentów, ale również kilka chwil refleksji. Koniecznie sprawdźcie to sami!