Mapa dni - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Mapa dni to już czwarty tom ze słynnej serii pt. Osobliwy dom pani Peregrine, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Książki Ransoma Riggsa w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Teraz mamy doskonałą wiadomość także dla wszystkich czytelników w Polsce. Ponieważ już 18 września 2019 roku książka pt. Mapa dni będzie dostępna również na naszym rynku. Powody do radości mają więc przede wszystkim wielbiciele fantastycznej serii. Poza tym jednak na wspomniany cykl uwagę powinien zwrócić każdy, kto interesuje się literaturą młodzieżową, utrzymaną w nurcie fantasy i science fiction. Jesteście ciekawi, czego tym razem możecie spodziewać się po historii stworzonej przez Ransoma Riggsa? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Mapa dni - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Mapa dni – czwarty tom przygód znanych bohaterów

Bohaterowie, znani z kart poprzednich tomów oraz z filmu, ponownie przeżywają wiele niebezpiecznych przygód, walcząc z potworami i zjawami. Tym razem mierzą się z nimi we współczesnej Ameryce. Uporawszy się z zagrożeniem, które zawisło nad osobliwym światem, Jacob Portman wraca na Florydę. Towarzyszą mu pani Peregrine, Emma i osobliwi przyjaciele. Choć robią, co mogą, by się nie wyróżniać, wizyty na plaży i lekcje zwyczajności kończą się wraz z odkryciem podziemnego schronu, który niegdyś należał do dziadka Jacoba.  W związku z tym teraz gra toczy o najwyższą stawkę. Przed osobliwymi dziećmi pani Peregrine otwiera się nowa karta historii, pełnej cudów i niebezpieczeństw.

Ilustrowana niespotykanymi zdjęciami z minionych epok, tym razem również kolorowymi. Ponieważ warto tutaj wspomnieć, że ogromnym atutem powieści są właśnie fotografie, od których niełatwo oderwać wzrok, choć sprawiają, że ciarki chodzą po plecach i zasnąć jakoś trudniej. Poza tym autor po raz kolejny wprowadza czytelników do świata osobliwców, pełnego niezwykłych postaci i przerażających potworów.

Przypominamy, że książka pt. Mapa dni na polskim rynku będzie dostępna od 18 września bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii. Jeśli do tej pory było Wam z nią nie po drodze, koniecznie nadróbcie zaległości! Gwarantujemy, że nie pożałujecie!