Mgła - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Marcina Ciszewskiego nosi tytuł Mgła i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury sensacyjnej i kryminalnej z domieszką dobrego thrillera. Polski pisarz po raz kolejny udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy. A swoim fanom serwuje kolejną, wciągającą opowieść. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego autora, teraz macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy Wam, że nie pożałujecie. Ciszewski, jak mało kto potrafi zaintrygować, wciągnąć w historię, by na koniec zaskoczyć i pozostawić odbiorcę z książkowym „kacem”. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Mgła – kilka słów o fabule

W Polsce szykują się duże zmiany, które nie dla wszystkich są na rękę. Wybory wygrywa partia opozycyjna. Podinspektor Jakub Tyszkiewicz, do tej pory był szefem Biura Zwalczania Terroryzmu CBŚ. Nie mógł on jednak pochwalić się sympatią urzędującego ministra. Teraz jego sytuacja wcale nie rysuje się w bardziej kolorowych barwach. Jest niemal pewny, że nie stanie się ulubieńcem również nowego ministra.

Tymczasem na Okęciu dochodzi do tragicznego wypadku. Samolot wiozący ministra spraw zagranicznych Federacji Rosji rozbija się podczas lądowania. Zaledwie dzień wcześniej, ludzie podinspektora aresztują dwóch terrorystów z Bliskiego Wschodu. Okazuje się, że mieli oni dokonać zamachu terrorystycznego na terenie Warszawy. Po długich przesłuchaniach przyznają, że na terenie miasta znajduje się jeszcze jedna grupa podobna do nich. I mają podobny cel. Podinspektor Jakub Tyszkiewicz próbuje ustalić powiązanie między katastrofą lotniczą, a terrorystami. Upływający czas działa na jego niekorzyść i zdaje się drwić z jego wysiłków. Bohater musi jednak się spieszyć, bo za tydzień do Polski ma przylecieć prezydent Stanów Zjednoczonych.

W tym całym zawodowym zamieszaniu nie dostrzega niebezpieczeństwa, jakie grozi jego bliskim. Jego żona, światowej sławy malarka, staje się ofiarą szantażu. Jednak podinspektor w ogóle nie zdaje sobie z tego sprawy.

Nowość od Marcina Ciszewskiego pt. Mgła znajdziecie tutaj. Polecamy gorąco tę powieść wszystkim miłośnikom rodzimych kryminałów.