Targi książki

Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku 2018 rozpoczną się już 20 kwietnia, a zakończą dwa dni później, 22 kwietnia bieżącego roku. Jak co roku organizacją tego wydarzenia zajęła się białostocka „Fundacja Sąsiedzi”. Bez zmian pozostaje również miejsce już siódmej edycji tego wydarzenia. Miłośnicy książek w tych dniach powinni kierować się do Opery i Filharmonii Podlaskiej (ul. Odeska 1) oraz do Białostockiego Teatru Lalek. Całości towarzyszyć będzie także popularny festiwal literacki „Na pograniczu kultur”.  Aby poznać więcej szczegółów na temat Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku, koniecznie czytajcie dalej!

Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku 2018 – harmonogram spotkań i lista wystawców

Jak zawsze takim wydarzeniom, oprócz sporej liczby wystawców, towarzyszyć będą spotkania z autorami popularnych książek. To doskonała okazja dla każdego książkomaniaka, by zdobyć autograf lub zamienić kilka słów z cenionym twórcą. Już pierwszego dnia uczestnicy imprezy będą mieli okazję spotkać się z m.in. z Grzegorzem Kasdepke, który odpowiada za takie hity, jak: Ostrożnie!, Detektyw Pozytywka oraz Bon czy ton savoir-vivre dla dzieci. Oprócz Kasdepke pojawią się także: Marcin Szczygielski, Tomasz Samojlik, Martin Widmark, Zygmunt Miłoszewski, Hanna Krall, Michał Cessanis, Robert Schmidt, Anna Kamińska czy Krzysztof Onikijuk. To oczywiście nie jedyni autorzy, którzy pojawią się na 7. Międzynarodowych Targach w Białymstoku.

Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku 2018

Natomiast wśród wystawców pojawią się między innymi takie wydawnictwa jak: Helion S.A., Wydawnictwo TVP S.A., Wydawnictwo Dwie Siostry, Wydawnictwo Czarne, Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo Czarna Owca, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Muza, Dom Wydawniczy Rebis czy Wydawnictwo Kobiece. Oczywiście na targach spotkacie również stanowisko Księgarnia TaniaKsiążka.pl, najpopularniejszej księgarni internetowej z Białegostoku i wiele innych.

Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku 2018 zbliżają się już wielkimi krokami. Warto więc zarezerwować wolny weekend i sprawdzić, jak wiele atrakcji przygotowali dla Czytelników organizatorzy. Gwarantujemy, że każdy odbiorca, niezależnie od wieku, znajdzie tu coś dla siebie. Panele dyskusyjne, spotkania z autorami, konkursy dla młodszych i starszych – to dokonała propozycja spędzenia czasu z całą rodziną.

Pełną listę wystawców oraz szczegółowy harmonogram znajdziecie tutaj.