Mikołaj na zamówienie - kup na TaniaKsiazka.pl

Mikołaj na zamówienie to książka, która na polskim rynku będzie dostępna od 16 listopada 2018 roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom literatury erotycznej, kobiecej i gorących romansów. Gwarantujemy, że ten tytuł rozgrzeje was do czerwoności! Ponadto warto zwrócić również uwagę na fakt, że wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Tym samym Mikołaj na zamówienie sprawdzi się doskonale w roli gwiazdkowego prezentu lub mikołajkowego podarunku. Jeśli natomiast cierpliwość nie jest Waszą mocną stroną, zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną historią już dziś! Ta powieść z pewnością sprawi, że jesienna aura za oknem i zbliżające się wielkimi krokami mroźne temperatury, nie będą Wam straszne. Koniecznie sprawdźcie to same!

Mikołaj na zamówienie – niegrzeczna historia na mroźne święta

Głównym bohaterem powieści jest Nick, którego firma specjalizuje się w spełnianiu grzesznych fantazji. Ponieważ zasady są proste, do tej pory wszystko działało bez zarzutu. W grę wchodzą jedynie flirt i uwodzenie. Tuż przed świętami Nick otrzymuje kolejne zlecenie. Jego zadaniem jest odegranie roli niegrzecznego mikołaja. Mężczyzna, podejmując się zadania, nie podejrzewał, że spotka najpiękniejszą kobietę w życiu.

To rudowłosa Holly, która elektryzuje bohatera tak bardzo, iż postanawia złamać dla niej wszystkie swoje zasady. Już niebawem żadne z nich nie będzie chciało, aby te święta dobiegły końca. Bo Nick to bardzo niegrzeczny mikołaj. A ona zdecydowanie zasłużyła na rózgę.

Przypominamy, że książka pt. Mikołaj na zamówienie będzie dostępna od 16 listopada 2018 roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośniczkom literatury erotycznej i wielbicielkom książek dla kobiet. Autorki, Jenika Snow oraz Jordan Marie stworzyły niezwykle gorącą historię, która wywoła wypieki na twarzy każdej czytelniczki. Warto tutaj również wspomnieć, że pisarki mają już na koncie kilka międzynarodowych bestsellerów i sporo sukcesów. Pierwsza z nich została okrzyknięta nie tylko mistrzynią gatunku, ale także zyskała miano bestsellerowej autorki USA Today. W dorobku literackim ma ponad 200 książek erotycznych. Jordan Marie konsekwentnie goni koleżankę po fachu, również zyskując miano bestsellerowej autorki USA Today.