Mikołajki z książką - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Mikołajki z książką to kolejne już zestawienie tytułów dla najmłodszych czytelników. Ponieważ już 6 grudnia obchodzimy jedno ze świąt, podczas których wręczamy naszym dzieciom drobne podarunki. W takim wypadku doskonale sprawdzą się książki, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim także uczą. Wiemy, że prawidłowy rozwój dzieci to coś, na czym zależy każdemu rodzicowi. Dlatego też wybrane przez nas książki bardzo często mają też mnóstwo dodatkowych elementów, które zainteresują nawet najbardziej opornego czytelnika. Dzięki temu wasze dzieci nie tylko poszerzą horyzonty i rozwiną wyobraźnią. Nauczą się również wielu praktycznych i przydatnych umiejętności. Dzisiejsze zestawienie zawiera pozycje dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Jesteście ciekawi? Koniecznie sprawdźcie, co dziś przygotowaliśmy!

Mikołajki z książką - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Wielka księga na Gwiazdkę - kup na TaniaKsiazka.plMikołajki z książką – Wielka księga na Gwiazdkę

W środku znajdziecie teksty kolęd, które doskonale sprawdzą się przy wspólnym śpiewaniu.  Poza tym ciekawe zadania dostosowane do możliwości przedszkolaków rozwijają spostrzegawczość i logiczne myślenie. Labirynty i kolorowanki o tematyce świątecznej uatrakcyjnią najmłodszym czas spędzony z rodziną. Ponadto opowiadania i wiersze odwołują się do znanych dzieciom tradycji świątecznych i wprowadzą najmłodszych w doskonały nastrój.

Książka już dostępna.

Mikołajki z książką – Elfy na ratunek!Mikołajki z książką – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ten niezwykle zgrabnie wierszowany picturebook przeniesie każdego czytelnika, małego i dużego, do magicznej krainy św. Mikołaja. Tutaj nie brak marudnych aniołków, najśmielszych konstruktorskich pomysłów i jemiołowego naparu.

Wszystkie prezenty są już zapakowane i cierpliwie czekają, by ruszyć w drogę do dzieci. Jednak nagła grypa reniferów sprawia, że elfy muszą znaleźć nowy pojazd dla Świętego Mikołaja! Czy im się to uda?

Książka już dostępna.

Mikołajki z książką – Misia i jej mali pacjenci. Świąteczne opowieści

Świąteczne opowieści - kup na TaniaKsiazka.plPrzyszła zima i biały puch okrył wszystko dokoła. W karmniku przy domu jest coraz tłoczniej, a w takim ścisku nietrudno o wypadek. Tym samym Misia znajduje w śniegu ranną jemiołuszkę i zabiera ją do Lipowej Kliniki.

Nadeszły Święta. Rodzina Misi zbiera się przy wigilijnym stole, a w śnieżną zaspę w ogrodzie spada nieoczekiwany gość – renifer z zaprzęgu Mikołaja. W bożonarodzeniowej szopce są różne zwierzęta, ale największą sympatią dzieci cieszy się osiołek. Jednak kłapouszek staje się dziwnie markotny. Czy Misia ocali rannego ptaszka? Co się stało reniferowi? Czy osiołek odzyska dobry humor? To wzruszające, urocze i ciepłe historie, które na długo zapadną w pamięci dzieciom.

Książka dostępna od 27 listopada 2019 roku.

Mikołajki z książką – Gdzie mieszka szczęścieMikołajki z książką – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Tym razem czytelnicy mają okazję poznać niezwykle wciągającą i wzruszającą historię o tym, że sekretem szczęścia jest docenianie tego, co mamy. W związku z tym z tej książki wasze dzieci dowiedzą się, co tak naprawdę jest w życiu ważne.

Trzy myszki mieszkają w trzech bardzo różnych domach. Ale który z nich jest najszczęśliwszy?

Książka już dostępna.

Jak to działa. Budowle - kup na TaniaKsiazka.plMikołajki z książką – Jak to działa? Budowle

W środku znajdziecie duży format i wypełnione szczegółami ilustracje. Tym samym to edukacja połączona z zabawą i Jak to działa? Budowlehumorem. A to tylko niektóre z zalet tej niezwykłej książki o najróżniejszych budowlach.

Klara fascynuje się światem wokół. W związku z tym chciałaby zrozumieć, jak powstały najróżniejsze budowle, a w przyszłości zostać architektem albo projektantem wnętrz. Każdą wolną chwilę poświęca na zdobywanie wiadomości. Pomaga jej dziadek, który swymi zabawnymi rysunkami cierpliwie odpowiada na kolejne pytania wnuczki. Dlaczego domy różnią się od siebie? Po co w bloku wywietrzniki i zsypy? Co kryje się w ścianie? Po co powstały miasta? Co to jest trullo, jurta czy igloo?

Książka już dostępna.