Młodzieżowe zapowiedzi - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Młodzieżowe zapowiedzi to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośników literatury młodzieżowej. Poza tym na dzisiejsze tytuły uwagę powinni zwrócić wszyscy czytelnicy, którzy poszukują wciągających i interesujących powieści. Wśród prezentowanych dziś książek każdy, nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie coś dla siebie. Ponieważ umieściliśmy tu pozycje z różnych gatunków. Tym samym traficie na romans, thriller, fantastykę czy powieść z pogranicza baśni i bajek. Gotowi? Koniecznie zatem sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy!

Młodzieżowe zapowiedzi - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Młodzieżowe zapowiedzi

 Droga dusz, tom 4 serii Żniwiarz Paulina Hendel

Droga Dusz - kup na TaniaKsiazka.plGłówna bohaterka Magda, ma dość niecodzienne zajęcie, ponieważ tropi demony i upiory. W tej książce, jak i w pozostałych z serii, strach czai się na każdym kroku. Magda na pierwszy rzut oka to spokojna dziewczyna, pracująca w księgarni. Jednak szybko okazuje się, że ma nadludzkie zdolności, tak samo, jak inni członkowie jej rodziny. Dziewczyna uaktywnia się nocą, kiedy to wraz z wujkiem Feliksem, Żniwiarzem, strzegącym zwykłych ludzi przed groźnymi istotami nadnaturalnymi, wyrusza na polowania.

Myślicie, że czas demonów dobiegł końca? Nic bardziej mylnego! Żniwiarze mają ręce pełne roboty.

Książka dostępna od 2 października 2019 roku.

Chmura Claudia Pietschmann

Thriller, który pochłonie was do reszty. Emma chyba się zakochała. Ponieważ nikt nie rozumie jej tak dobrze, jak Chmura - zobacz na TaniaKsiazka.plpoznany online Paul. Choć jeszcze nigdy nie spotkali się w realu, w sieci dzielą się najskrytszymi tajemnicami. Poza tym chłopak ma dla dziewczyny mnóstwo niespodzianek, które jest w stanie urzeczywistnić jednym kliknięciem. Problem w tym, że każda najmniejsza przysługa zaczyna niebezpiecznie przypominać osaczanie dziewczyny.

Czy dla Paula Emma jest jedynym oknem na świat? Dlaczego chłopak nie chce się z nią spotkać? I co przed nią ukrywa?

Książka dostępna od 16 października 2019 roku.

Książki dla młodzieży - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Frankly in love David Yoon

Frank kocha Joy. Joy kocha Franka. A przynajmniej wmawiają to swoim rodzicom. Koreańska rodzina Franka Li mieszka w USA. Wyznaje jednak zasadę, iż chłopak powinien się zakochać tylko w rodowitej Koreance. Wbrew ich woli Frank obdarza uczuciem atrakcyjną i inteligentną Brit. Lecz jednocześnie nawiązuje pakt z dziewczyną o imieniu Joy Song. Koreanką w bardzo podobnej sytuacji.

Książka dostępna od 2 października 2019 roku.

Hope again, tom 3 serii Begin again Mona Kasten

Everly Penn nigdy nie chciała się zakochać, a już na pewno nie w wykładowcy. Ale Nolan Gates jest czarujący, inteligentny i seksowny. Poza tym tylko przy nim Everly udaje się zapomnieć o mrocznych myślach, które od dzieciństwa nie dają jej spać w nocy. Im lepiej go poznaje, tym intensywniejsza staje się więź między nimi. W związku z tym Everly chce przekroczyć niewidzialną granicę, oddzielającą ją od Nolana. Nie wie jednak, że za jego optymizmem i miłością do literatury kryje się tajemnica. Tajemnica, która może zniszczyć ich miłość, zanim się na dobre zaczęła.

Książka dostępna od 2 października 2019 roku.

Królestwo Jess Rothenberg

Królestwo - kup na TaniaKsiazka.plNajlepsi naukowcy w pocie czoła pracowali nad przywróceniem do życia wymarłych gatunków. Tylko tutaj można doświadczyć lotu na wirtualnych smokach albo poznać prawdziwe Czarodziejki! Siedem perfekcyjnych kobiet, które wyszły prosto z laboratorium, zadba o to, goście wspaniale spędzili czas. Ana, jedna z nich, została zaprojektowana tak, aby spełnić każde życzenie. W związku z tym razem z pozostałymi siostrami jest główną atrakcją parku. Ich zadaniem jest oderwanie gości od ich codziennych problemów. Kiedy jednak Ana spotyka Owena, nowego pracownika, zaczyna doświadczać emocji wykraczających poza jej oprogramowanie. Czy to, co czuje, to miłość?

Wciągająca bajka zmienia się w przerażający koszmar, kiedy Ana zostaje oskarżona o brutalne zabicie Owena. Jej proces to prawdziwy skandal. Ci, którzy kiedyś skandowali jej imię z zachwytem, teraz domagają się rozebrania jej na części.

Książka dostępna od 2 października 2019 roku.

Grobowiec tyrana

Grobowiec tyrana - kup na TaniaKsiazka.plÓsmy kwietnia. Wedle ohydnego prawa jazdy, w które zaopatrzył mnie mój ojciec Zeus, kiedy przemienił mnie z fantastycznego boga Apollina w żałosnego śmiertelnika Lestera, są to moje nowe urodziny. W tym samym dniu cesarze Kaligula i Kommodus planują atak na Obóz Jupiter, ośrodek treningowy rzymskich herosów. Och, czy wspominałem, że to również dzień krwawego księżyca, kiedy na dodatek zły król zamierza wypuścić na nas armię nieumarłych? Poza tym honorowym gościem będzie Sybilla Kumańska, która chętnie zdzieliłaby mnie wałkiem po głowie. Wygląda na to, że tę imprezę każdy będzie chciał omijać szerokim łukiem. Zwłaszcza ja.

Moi heroiczni sojusznicy – Hazel, Frank, Reyna i cały rzymski legion – przygotowują się do bitwy. Harpia Ella z pomocą swojego przyjaciela cyklopa Tysona szuka profetycznych wskazówek w Księgach Sybillińskich. Obozowi uzdrowiciele robią co mogą, żeby uleczyć upartą infekcję, która przyplątała się, kiedy ghul zadrasnął mnie szponem. Niestety mimo ich wysiłków mój stan się nie polepsza.

Książka dostępna od 24 października 2019 roku.

 Posłaniec burzy

Młodzieżowe zapowiedzi - kup na TaniaKsiazka.plZane Obispo spędza niemal każdy dzień na badaniu wulkanu drzemiącego za jego domem. Wulkan, zwany przez niego „Bestią”, to jedyne miejsce, w którym chłopiec może się schronić przed innymi dzieciakami. Często się z niego naśmiewają, bo Zane kuleje i musi chodzić o lasce. Pewnego dnia w kraterze Bestii rozbija się dwusilnikowy samolot, a wkrótce potem Zane’a zaczepia tajemnicza dziewczyna o imieniu Brooks. Chce, by chłopak spotkał się z nią na osobności –zdradzi mu wówczas straszliwą tajemnicę. Zane godzi się, choć głównie dlatego, że śliczne dziewczęta zwykle się do niego nie odzywają.

W związku z tym Brooks wyjawia mu, że wulkan jest w rzeczywistości istniejącym od stuleci więzieniem boga śmierci Majów, którego los jest bezpośrednio związany z przeznaczeniem Zane’a. „Co za bzdury”, myśli Zane. Jest przecież tylko lekceważonym przez wszystkich trzynastolatkiem. I nieważne, jakie jest jego przeznaczenie. On, Zane, nie chce mieć z tym nic wspólnego, zwłaszcza jeśli ma to związek z jakimś bogiem śmierci.

Książka jest już dostępna.