Moja twoja wina Beaty Majewskiej to najnowsza książka tej autorki. Jej premierę zaplanowano już na 20 czerwca. Wydawca obiecuje nam, że to pozycja, która zadziała, jak opatrunek na każde złamane serce. Jestem pewna, że książka będzie świetną, letnią lekturą, nie tylko dla serc potrzebujących opatrunku. 😉

Moja twoja wina Beaty Majewskiej – opowieść o zranionej kobiecie i nowej miłości

O czym jest ta książka? O tym, że nawet krwawiące serce ma szansę na nową miłość.

Urszula – główna bohaterka powieści – dowiaduje się o zdradzie męża. Zdruzgotana, podejmuje decyzję o odejściu. Zamieszkuje w zrujnowanym domu na wsi, który odziedziczyła po przyszywanej ciotce. Na szczęście może liczyć na wsparcie wieloletniej przyjaciółki. W pozbieraniu się po zdradzie pomaga jej też sąsiadka.

Niewierny mąż zaczyna wykorzystywać Ulę finansowo. Wtedy na horyzoncie pojawia się nowy mężczyzna – Michał Żuk, jej konkurent biznesowy. Michał okazuje się świetnym opiekunem, który uratuje Ulę z kłopotów.

Czy tajemnice, które skrywa Michał zaprzepaszczą szansę na ten rozkwitający związek? Czy Ula i Michał będą w stanie, mimo wszystko dać sobie szansę na miłość?

Moja twoja wina Beaty Majewskiej – polecana przez pisarki

Książkę Moja twoja wina Beaty Majewskiej polecają polskie pisarki m.in. Małgorzata Garkowska, autorka powieści obyczajowych:

MOJA TWOJA WINA to opowieść pełna emocji i wzruszeń. To historia dla tych, którzy na życiowym zakręcie potrzebują pocieszenia, nadziei. To książka będąca wytchnieniem po ciężkim dniu. Losy Uli i Michała wciągają czytelnika od pierwszej strony, a zakręty fabuły niosą zarówna łzy, jak i odrobinę uśmiechu. Serdecznie polecam.

Beata Majewska jest autorką powieści obyczajowych. Moja twoja wina jest drugą książką wchodzącą w skład Cyklu owocowego (pierwszą był Baśnik) opowiadającego o kobietach, które uczą się radzić sobie ze stratą i otwierają nowy rozdział w swoim życiu. Poprzedni cykl powieści Beaty Majewskiej – Kwiatowy – zawiera historie pierwszych, głębokich uczuć. W jego skład wchodzą powieści: Konkurs na żonę, Bilet do szczęścia i Zdążyć z miłością.

Jeżeli szukacie lektur, idealnych do tego, żeby spędzać z nimi letnie dni, to koniecznie sięgnijcie po książkę Moja twoja wina Beaty Majewskiej. Czy wasze biblioteczki uginają się już od lektur na tegoroczne lato? Czy znacie inne książki Beaty Majewskiej? Jak Wam się podobały?

Moja twoja Wina Beaty Majewskiej dostępna w Księgarni TaniaKsiążka.pl

>> Książkę Moja twoja wina znajdziecie TUTAJ <<

>> Inne książki Beaty Majewskiej TUTAJ <<