Byliście kiedyś na randce w ciemno? ❤️ Ja nie, ale główna bohaterka książki Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem postanawia zaryzykować…

Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem

Tytułowy bohater najnowszej książki to Mr Darcy – mimo że nikt nie wie, kim jest tajemniczy pisarz to kochają go miliony fanek na całym świecie! Ta tajemniczość z pewnością sprzyja jego popularności! Każda czytelniczka marzy o tym, aby dowiedzieć się kto pisze tak wspaniałe książki!

Książka dostepna na www.taniaksiazka.pl >>

Instagram @ruda_czyta

Jedną z nich jest Claire. Pokochała jego twórczości kiedy ta pomogła jej przetrwać trudny okres w życiu. Dziewczyna jest pewna że tajemniczy autor jest jej bratnią duszą, nikt inny nie potrafił by pisać takich książek. Kiedy więc zostaje zaproszona do udziału w telewizyjnym show w którym główną nagrodą będzie poznanie i randka z Mr Darcy wie, że na wyciągnięcie ręki jest spełnienie jej marzenia. Poznanie idola plus wygrana pieniężna, która pozwoli spełnić jej marzenia? Pisze się na to i idzie do TV! Wie że to szansa na ocalenie ukochanej kawiarni, która ma zostać zrównana z ziemią, bo jakiś bogacz planuje w jej miejscu wielką inwestycje. Claire nie może na to pozwolić i musi wykupić kawiarnie! Zwłaszcza kiedy okazuje, że sprawcą tego bałaganu jest Duncan, którego poznała niedawno i na samą myśl o nim roni się jej ciepło na sercu…

Idealny romans na jesień

Kiedy zaczęłam czytać tę książkę, to pomyślałam, że to będzie standardowa historia. Spotkali się przypadkiem, ona wylała na niego kawę, on jest bogaczem, przez którego ona ma kłopoty… Jednak wszystko potoczyło się zupełnie inaczej niż założyłam!

Ta historia wciągnęła mnie tak, że przeczytałam ją na jedno posiedzenie! Nie spodziewałam się takiego finału – zaskoczył mnie ale pozytywnie! To urocza historia, ale też z nutką grozy!

Jeśli szukacie dobrego romansu na jesienny wieczór to zwróćcie uwagę na ten tytuł!

Dostaniecie go tutaj >>

Ocena Rudej
 • 8.5/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 8.5/10
 • 8.5/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 8.5/10
 • 5/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 5/10
 • 8/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 8/10
7.5/10