Promocje

Najlepsze książki 2018 roku w super cenach!

Najlepsze książki 2018 roku w super cenach!

Najlepsze książki 2018 roku w super cenach w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź >>Rok 2018 już się skończył, ale na szczęście pozostawił po sobie wiele dobrego. O czym mowa? O książkach oczywiście! Miniony rok był bardzo bogaty w bestsellery, książki, które nie schodzą do tej pory z pierwszych miejsc list najlepiej sprzedających się tytułów! To książki, które i Ty musisz mieć w swojej biblioteczce! Trochę ich jest… Nawet nie trochę…

Dlatego przychodzę z ratunkiem dla Twojego portfela i przekazuję cudne info: TaniaKsiazka.pl uruchomiła właśnie świetną promocję!

Najlepsze książki 2018 roku w super cenach! Czy może być jeszcze lepiej?!

TOP 500 bestsellerów 2018 roku do 40% taniej!

Promocja potrwa do 8 stycznia 2019 roku – sprawdź >>

Zobacz, które książki wpadły mi w oko. Brakuje mi kilku bestsellerów z zeszłego roku, więc właśnie pakuję koszyk, aby uzupełnić swoją biblioteczkę. Oto moje typy:

Kamerdyner - kup na www.taniaksiazka.plKamerdyner

Michał Pruski, Mirosław Piepka, Marek Klata, Paweł Kraśnicki

Poznaj opowieść miłosną Marity i Mateusza. Nie zabraknie w niej cierpienia, ulotnych nadziei i niełatwych wyborów. Książka o uczuciu, które nie powinno mieć miejsca, jest również wierna faktom dobrze znanym z historii. Powieść „Kamerdyner” jest książką, napisaną z niezwykłym rozmachem i energią. Każdy, kto po nią sięgnie, odnajdzie w trakcie czytania doskonałą porcję wzruszeń.

 

Do wszystkich chłopców, których kochałam - kup na www.taniaksiazka.plDo wszystkich chłopców, których kochałam

Jenny Han

Lara Jean dostała kiedyś od matki pudło na kapelusze. Trzyma w nim pięć miłosnych listów. Napisała je do chłopaków, którzy kiedyś jej się podobali. Chciała w ten sposób uwolnić się od beznadziejnego uczucia, a listy te nigdy nie miały zostać wysłane. Los sprawia, że ktoś kradnie listy Lary. Spisane na papierze wyznania trafiają do adresatów. I  nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby jednym z nich nie okazał się były chłopak jej starszej siostry.

 

Karuzela - kup na www.taniaksiazka.plKaruzela

Paulina Świst

Początek nowej serii Pauliny Świst. Tym razem autorka wprowadzi Cię w świat pełen namiętności i wielkich pieniędzy. Przekonaj się, co ludzie są w stanie zrobić, żeby zaspokoić potrzebę posiadania. To powieść o tym, że wielkie pieniądze wzbudzają wielkie pożądanie, które ogłupia bardziej niż seks. Sięgnij po tę książkę i daj się ponieść niebezpiecznej grze. Paulina Świst to mistrzyni kryminałów. Prowadzi własną kancelarię i od podszewki zna świat, który opisuje w swoich książkach. Toteż zdradza wiele szczegółów z życia przedstawicieli polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Najlepsze książki 2018 roku w super cenach!

Nie zwlekaj! Wybierz się na zakupy już dziś! Sprawdź listę książek, które podbiły serca czytelników w 2018 roku i koniecznie wybierz coś dla siebie! Warto zaopatrzyć się w nowe tytuły, które umilą długie zimowe wieczory. Znajdziesz na pewno coś dla siebie, bo w promocji jest mnóstwo kryminałów, książek obyczajowych, reportaży oraz poradników.

TOP 500 bestsellerów 2018 roku do 40% taniej!

Listę przecenionych tytułów znajdziesz tutaj>>

Promocja na najlepsze tytuły 2018 potrwa do 8 stycznia, ale nie ma co zwlekać. Wybierz się na zakupy już teraz i upoluj najlepsze tytuły, zanim ktoś Ci je zgarnie sprzed nosa! Zaczytuj się w nowym roku, w tytułach, które podbiły listy bestsellerów! Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

W jakich książkach zaczytywaliście się w 2018 roku?