PolecamyPromocje

Najlepsze książki polskich autorów nawet w cenie 22 zł!

TaniaKsiazka.pl zaprasza Was na Tydzień Literatury Polskiej, czyli możliwość zakupienia ponad 3000 tytułów polskich autorów z rabatem sięgającym 35%. W praktyce oznacza to, że takie bestsellerowe książki polskich autorów jak: Jak pokochać centra handlowe Natalii Fiedorczuk, Brud Piotra C czy Enklawa Remigiusza Mroza kupimy za +/- 20 zł. Promocja trwa przez okrągły tydzień, od 29 marca do 5 kwietnia.

Genialne książki polskich autorów.

Książki polskich autorów w niczym nie ustępują tym zagranicznym. Mogą mieć z kolei jedną ważną przewagę: autorzy często opisują w nich miejsca, zdarzenia i osoby, które funkcjonują w naszej krajowej rzeczywistości. Takie książki jak Brud Piotra C czy Jan Kaczkowski. Życie na pełnej petardzie opowiadają o naszych, codziennych sprawach, np. o tym, jak wygląda życie współczesnego, polskiego pokolenia IKEA lub jak być księdzem w Polsce i jednocześnie stać się autorytetem także dla osób niewierzących.

Z kolei fani kryminałów i sensacji ucieszą się z możliwości nabycia w niskiej cenie takich hitów jak: Lampiony Katarzyny Bondy czy nowej serii Remigiusza Mroza: Cykl Vestmanna, napisanej pod pseudonimem: Ove Løgmansbø.

Reportaże, fantasy, kryminały, największe hity.

Wśród książek objętych promocją można znaleźć także taki bestsellerowy tytuł jak: Jak pokochać centra handlowe Natalii Fiedorczuk, czyli kilka gorzkich słów na temat współczesnego macierzyństwa w Polsce. Oczywiście nie sposób pominąć także kolejnej, niezwykle ważnej polskiej książki: Prowadź swój pług przez kości umarłych Olgi Tokarczuk, w wydaniu filmowym. Książka została przeniesiona na ekran przez nie kogo innego, ale samą Agnieszkę Holland i zdobyła już jako film prestiżowego Srebrnego Niedźwiedzia na tegorocznym festiwalu w Berlinie.

Fanów fantastyki ucieszy fakt, że w promocji znalazła się także książka Hel 3, Jarosława Grzędowicza. Tym razem autor Pana Lodowego Ogrodu zabiera nas prosto do roku 2058 i zdehumanizowanego świata, w którym prawdziwe ludzkie relacje zostały zastąpione przez omnifiony.

Wśród tytułów, które biorą udział w Tygodniu Literatury Polskiej znajdziecie książki fantastyczne, reportaże, kryminały, romanse, klasykę, poradniki, książki podróżnicze i wiele, wiele innych. Święto polskiej książki niech trwa!

Pełną listę książek objętych promocją znajdziecie tutaj>>