Najlepsze prezenty na Dzień Kobiet prezenty na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet obchodzony jest już ponad 100 lat! I co? I od stu lat ten sam dylemat: co podarować kobiecie z okazji jej święta? Na przełomie wieków pomysły ewoluowały. Na topie były goździki, rajstopy czy czekolada. Rajstopy przestały być jednak towarem luksusowym, wręczając czekoladę – nie wiadomo czy nie zakłóci się diety, więc w zasadzie najczęściej wybiera się kwiaty. Ale! Nie tylko kwiecie sprawia radość kobiecie! Nasza zaprzyjaźniona księgarnia TaniaKsiazka.pl przygotowała sekcję, w której znajdziesz najlepsze prezenty na Dzień Kobiet, które owszem – pachną – ale mi.n. drukarnią! 

Najlepsze prezenty na Dzień Kobiet Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Najlepsze prezenty na Dzień Kobiet

Umówmy się, nie mam nic do kwiatów. Kwiaty są dobre na wszystko i zawsze poprawiają humor. Dlatego jak najbardziej 8 marca ustaw się w kolejce po róże, gerbery lub całe bukiety. Jednak prezenty na Dzień Kobiet to nie tylko te, które więdną i trafią do kosza maksymalnie po sześciu dniach. Weź pod uwagę również inne, trwalsze i ciekawsze upominki. Te najlepsze czekają na Ciebie w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl. Żeby było Ci łatwiej odnaleźć ten idealny, zespół tanioksiążkowy przygotował specjalne miejsce, podzielone na przejrzyste kategorie. Znajdziesz tam książki z gatunku literatury obyczajowej, erotyki, romanse, kryminały i sensację, poradniki, a także gry, kosmetyki perfumy oraz słodycze.

Literatura obyczajowa – Powrót, Nicholas Sparks

Powrót Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>Jeśli kobieta, której chcesz zrobić prezent, nie ma jeszcze na półce najnowszej powieści Nicholasa Sparksa, nie zastanawiaj się dłużej i podaruj jej Powrót! Jednym z najlepszych prezentów, jaki można sobie wyobrazić, jest bowiem książka króla romantycznych historii, mistrza melodramatu i powieści obyczajowej. Jego nowa książka oczywiście jest o miłości. O ukrywającym się przed światem lekarzu i dwóch kobietach, których sekrety zmienią jego życie… Jeśli zdecydujesz się ją kupić, to dodatkowo, dzięki Wydawnictwu Albatros możesz uratować jedną z pszczołę w ramach akcji Greenpeace – Adoptuj Pszczołę. Przy zamówieniu egzemplarza w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl wpisz kod SPARKS, a wydarzą się trzy niesamowite rzeczy. Po pierwsze Wydawnictwo Albatros w Twoim imieniu adoptuje pszczołę, po drugie otrzymasz 10% zniżki na książkę, a po trzecie uszczęśliwisz wybraną kobietę tym niesamowitym prezentem. To wszystko a szansę się wydarzyć, jeśli zamówisz książkę w tym miejscu.

Inne książki obyczajowe na prezent znajdziesz pod tym linkiem.

Erotyki – Niegrzeczna miłość, zbiór opowiadań 

Niegrzeczna miłość Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Niewątpliwe typowo kobiecym prezentem jest literatura erotyczna dedykowana paniom, które uwielbiają gorące, pikantne historie. Jeśli właśnie czegoś takiego szukasz, sięgnij po zbiór opowiadań Niegrzeczna miłość, w którym znani, bestsellerowi autorzy niegrzecznych książek połączyli swoje siły i stworzyli prawdziwie rozgrzewającą lekturę. Taki prezent z pewnością dostarczy obdarowanej intensywnych emocji i zapewni niezapomniane wrażenia jeszcze długo po ósmym marca. Książka ta czeka tutaj, natomiast więcej literatury erotycznej kryje się na tej stronie.

Romanse – Klub książki. Bromance. Tom 1, Lyssa Kay Adams

Klub książki Sprawdź na TaniaKsiak.pl >>

Pozostajemy przy tematyce miłości. Tym razem polecę Ci książkę z gatunku romansu, ale o bardzo interesującej fabule. To zmysłowa, romantyczna powieść, która pozwala wniknąć w tkanki związku małżeńskiego znajdującego się nad przepaścią i towarzyszyć bohaterom w drodze do ponownego wzniecenia płomyka miłości i namiętności. Co się może wydarzyć, gdy mąż, który pragnie zawalczyć o małżeństwo, znajduje pomoc w tajnym klubie książki, do którego należą sami samce alfa? I kiedy ci najwięksi twardziele kipiący testosteronem, studiując najpopularniejsze romanse, właśnie w tych przepięknych, wzruszających, fikcyjnych historiach szukają sposobów, by pomóc głównemu bohaterowi uratować jego małżeństwo? Coś czuję, że po tym opisie zamówisz dwa egzemplarze. Jeden jako prezent, a drugi sobie, Możesz to zrobić, zaglądając na tę stronę.

Jest to pierwszy tom serii, dlatego wręczając go 8 marca, od razu otwierasz sobie furtkę do prezentów na przyszłe okazje, gdy ukażą się kolejne części. Inne romanse, które sprawdzą się jako prezenty na Dzień Kobiet, czekają tutaj, by je wybrać.

Kryminał i sensacja – W cieniu Babiej Góry, Irena Małysa

W cieniu Babiej Góry Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Szukasz czegoś dla fanki zagadek kryminalnych i trzymającej w napięciu akcji? Wybierz W cieniu Babiej Góry autorstwa Ireny Małysy, a na pewno dostarczysz jej ulubionej rozrywki. O czym jest ta książka? Na stoku Policy rozbił się samolot An-24 SP-LTF, na którego pokładzie znajdowały się 53 osoby: 47 pasażerów oraz 6 członków załogi. Nikt nie przeżył, a przyczyny katastrofy do dziś nie są wyjaśnione. Właśnie to prawdziwe zdarzenie stało się punktem wyjścia do stworzenia fikcyjnej historii, opisanej w  tej powieści. W książce Ireny Małysy 50 lat później w tym samym miejscu dochodzi do kolejnej tragedii. Czy halny wiatr jest w stanie wywiać echa tajemnic, które nie powinny nigdy wyjść na jaw? Na to pytanie odpowie Ci obdarowana przez Ciebie kobieta, jak tylko skończy czytać tę lekturę. A zrobi to tylko, jeśli zamówisz ją w tym miejscu.

Chcesz poszukać czegoś innego z gatunku kryminału i sensacji? Nie ma sprawy? Świetny katalog tytułów jest dostępny pod tym linkiem.

Poradniki – A właśnie, że będę szczęśliwa!, Stephane Garnier

A właśnie, że będę szczęśliwa! Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Jeśli już decydujesz się wręczyć prezent wybranej kobiecie, to na pewno pragniesz również, żeby była ona szczęśliwa. Mam zatem idealny pomysł na podarek 2 w 1. Doskonały poradnik autorstwa Stephane Garnier pt. A właśnie że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życia. Książka ta jest wciągającą podróżą śladami poetów i wielkich mędrców, podczas której dowiadujemy się, co może dać poczucie spełnienia i radości. Posiłkując się inspirującymi cytatami i przemyśleniami wielkich umysłów, autorka zdradza receptę ba poprawę jakości życia. To chyba znacznie lepsze niż kwiaty! Chcesz oprócz książki podarować swoiste zaproszenie do szkoły szczęścia? Zamów tutaj ten wyjątkowy poradnik. Inne książki z tej kategorii czekają pod tym linkiem.

****

Interesują Cię inne prezenty na Dzień Kobiet? W tym miejscu oprócz książek dodatkowo znajdziesz sekcje z wyróżnionymi grami, kosmetykami i perfumami oraz słodyczami. Oczywiście, że do każdego z wybranych podarków możesz kupić kwiatek!

Powiązane artykuły: