Bestsellery i zestawieniaNew AdultRomanse

Najnowsze książki o miłości 2017 r. czyli tydzień miłosnych premier

Najnowsze książki o miłości 2017 r. – zaczynamy! Są takie książki, na których premierę czeka się wyjątkowo niecierpliwie. Przewrotnie, przez to czytanie ich jest jeszcze przyjemniejsze. Dlatego przygotujcie ciepłą herbatę, weźcie swój ulubiony koc i zanurzcie się w cudownym świecie literatury miłosnej. Każdego dnia nowa, ekscytująca premiera. Zaczynamy! Przygotujcie się na najnowsze książki o miłości z 2017 roku, które dosłownie „zwalą Was z nóg”!

1. Reap, Cole Tillie, Dark romance

Na tę premierę czekało naprawdę wiele niecierpliwych serc. Książki Tillie Cole są mroczne, fascynujące, niezwykle dobrze napisane i wciągają nas w ciemność, z której nie chcemy się wydostać. W przyjemność seksowną, zranioną, trudną. W Reap poznajemy losy kolejnej zranionej duszy. Tym razem przyszedł czas na więźnia numer 221. Na drodze tej maszyny do zabijania staje, znana z Raze, Talia Tolstoi. Ona chce żyć inaczej i wyzwolić się ze szponów swojej gangsterskiej rodziny, on – nie chce niczego, tylko zabijać. Do czasu.

 

 

2. Manwhore Tom 2. Manwhore +1, Katy Evans, Erotyk

 

Seria Manwhore to jedne z najlepiej napisanych i najbardziej ekscytujących erotyków, jakie pojawiły się w ostatnim czasie na rynku. Na drugi tom w serii, czekało mnóstwo osób. W drugiej odsłonie Manwhore poznajemy dalsze losy Rachel i seksownego Malcolma. Wydaje się, że tych dwoje ma szansę na szczęśliwy związek, jednak przed nimi jeszcze wiele wyboistych chwil i być może marzenia, których nie da się spełnić. Kolejna odsłona jednej z najbardziej zmysłowych i porywających, grzesznych serii 2016 i 2017 roku.

 

3. Dręczyciel, Penelope Douglas, New Adult

W tej książce jest wszystko: miłość, nienawiść, pożądanie, ekscytacja, tajemnica, ale przede wszystkim niezwykle silna chemia pomiędzy parą głównych bohaterów, która sprawia, że na plecach czujemy dreszcze i nagle robi nam się strasznie gorąco. Ta historia dzieje się w liceum, pachnie pierwszą prawdziwą miłością, i pierwszym pożądaniem. W tle słychać ryk rajdowych samochodów, bunt i nienawiść. Jest w niej chłopak, który bardzo nienawidzi pewnej dziewczyny i ta dziewczyna, która nie może tego zrozumieć. Po roku, który Tate spędziła za granicą, nic już nie jest takie samo. Nienawiść zaczyna zamieniać się w coś innego, coś bardzo kuszącego.

Yesterday lasts forever. Tomorrow comes never. Until you.

 

4. Caraval. Chłopak, który smakował jak północ, Stephanie Garber – Young Adult Fantasy

Caraval to rodzaj gry, w której można wygrać spełnienie jednego marzenia. W wyniku zbiegu okoliczności Scarlett udaje się wziąć w niej udział. Stawka jest wysoka – zarówno sama nagroda, jak i to co, można stracić. Jednak dziewczyna ma sprzymierzeńców, szczególnie jednego. Przyjdzie taki moment, kiedy ostatecznie nie będzie wiedziała, czy jego działanie to szczere uczucia, czy rodzaj manipulacji. Carnaval to książka, która Was wciągnie, do tego stopnia, że macie wrażenie, że Wy też jesteście w tej grze.

Każda osoba może zmienić swój los, jeśli tylko znajdzie w sobie odwagę, aby walczyć o, to czego pożąda najbardziej.

5. Chłopak, który chciał zacząć od nowa, Moseley Kirsty, New Adult

 

Autorka bestsellerowej książki: Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno. Tym razem poznajemy historię Ellie i Jamiego. Ona właśnie zerwała z chłopakiem. On chce zacząć życie z dala od kryminalnej kartoteki. Spotykają się w klubie i przeżywają coś, co w literaturze miłosnej nazwiemy insta love. I kiedy wydaje im się, że przed nimi tylko różowe chwile, okazuje się, że wymazanie przeszłości Jamiego nie będzie tak proste, jak próba jej zapomnienia. Tym bardziej, kiedy ukochana osoba nic o niej nie wie, a nadejdzie czas, kiedy będzie musiała poznać prawdę.

 

6. Podbój, Elle Kennedy, New Adult

 

Trzeci tom serii: Off-Campus. Poznajemy kolejnego “gracza”, który wie, jak owinąć dziewczynę wokół palca. Chociaż nigdy nie musiał się starać, one same do niego lgnęły. Jednak kiedy pewna dziewczyna na jedną noc, sugeruje, że powinni zostać tylko przyjaciółmi, coś w Deanie się zmienia. Z jakiegoś powodu, nie jest taka jak inne i z jakiegoś powodu, on chce czegoś więcej niż zwykle.

 

Najnowsze książki o miłości 2017 r. – podsumowanie

Większość z tych najnowszych książek o miłości, które Wam przedstawiłam, już miała swoją premierę w tym tygodniu lub będzie miała ją lada dzień. Każda z tych historii jest inna, każda na swój sposób wyjątkowa i w absolutnie w każdej czai się wielka miłość.

Zajrzyjcie też koniecznie do artykułów: 14 NAJNOWSZYCH KSIĄŻEK O MIŁOŚCI Z OKAZJI WALENTYNEK 🙂 – CZĘŚĆ 1. i 14 NAJNOWSZYCH KSIĄŻEK O MIŁOŚCI Z OKAZJI WALENTYNEK 🙂 – CZĘŚĆ 2.