Biuro przesyłek niedoręczonychBiuro przesyłek niedoręczonych to najnowsza powieść Nataszy Sochy. Doskonale wpisuje się ona w zbliżający się, świąteczny klimat. Za oknem prószy śnieg, mróz szczypie w nosy i policzki, więc to znak, że czas zaparzyć pyszną kawę i „zagrzebać się” w ciepłym kocu z dobrą książką. Propozycja nie do odrzucenia, prawda?

Biuro przesyłek niedoręczonych to…

…miejsce, gdzie trafiają paczki i listy, które nigdy nie dotarły do adresatów. Pracę tam podejmuje główna bohaterka, Zuzanna, kierowana wyrzutami sumienia. Kiedyś i ona nie wysłała w porę listu. A przecież są listy, które nie powinny zostawać bez odpowiedzi… Im dłużej dziewczyna pracuje, tym bardziej zaczynają interesować ją i intrygować tajemnice ludzi. I kiedy pewnego dnia trafia na listy, których nadawcy od 38 lat nie mogą się spotkać, postanawia coś z tym zrobić. Czas jednak jest ograniczony i jeśli nie zdąży do Wigilii, będzie już za późno.

Natasza Socha czytelnikom podarowała niezwykle magiczną opowieść o miłości i nieoczekiwanych konsekwencjach życzliwości. Historia wzrusza do łez, ale również wywołuje uśmiech od ucha do ucha. I kiedy już myślicie, że dokładnie wiecie jak zakończy się ta opowieść, nagle wszystko się zmienia. Ludzkie losy bywają bowiem często zagmatwane i przewrotne.

Książka pt. Biuro przesyłek niedoręczonych autorstwa Nataszy Sochy to pozycja, którą serdecznie polecamy na zimowe wieczory, ale nie tylko. Idealnie wprowadzi was w klimat zbliżających się świąt i przyniesie trochę ciepła i radości w te chłodne dni. Przypominamy również, że książka to świetny pomysł na prezent. Dlatego też ową powieść możecie nabyć aż o 30% taniej. Nie zwlekajcie!

Książkę Biuro przesyłek niedoręczonych znajdziecie tutaj.