Nie ma jej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nie ma jej - sprawdź na TaniaKsiazka.plNie ma jej to najnowsza powieść Joy Fielding, która zdobyła szczyt bestsellerowej listy „New York Timesa”. I nie ma co się dziwić. Autorka stworzyła niezwykle dramatyczną i pełną napięcia historię. Czytelnicy znajdą tu to, co w powieściach Fielding najcenniejsze.

Serca odbiorców na całym świecie podbiła książkami po brzegi wypełnionymi intrygą kryminalną oraz przenikliwymi obserwacjami obyczajowymi. Wszystko to łączy w harmonijny i barwny obraz przejmującej opowieści. Tym razem również nie zawodzi. Przekonajcie się sami, że dotychczasowe sukcesy pisarki to nie kwestia przypadku.

Nie ma jej – opis fabuły

Główni bohaterowie to Caroline Shipley oraz jej mąż Hunter. Małżeństwo jest rodzicami dwóch uroczych córeczek – Michelle i Samanthy. Para, by uczcić rocznicę ślubu, decyduje się na wyjazd wraz z dziećmi do snobistycznego kurortu Baja w Meksyku.

Na miejscu Caroline daje namówić się mężowi na coś, czego w normalnych warunkach nigdy by nie zrobiła. Zostawiają dzieci bez opieki w apartamencie, a sami schodzą do hotelowej restauracji na kolację. Po powrocie dokonują szokującego odkrycia. Ich dwuletnia córeczka, Samantha, zniknęła.

Przed główną bohaterką najcięższe lata życia. Kobieta próbuje poradzić sobie jakoś ze stratą córki. Jej małżeństwo jest na skraju rozpadu, a uciążliwe media nie dają im spokoju. Wykreowały wizerunek Caroline jako zimnej i nieodpowiedzialnej matki. Niestety to nie jedyne problemy bohaterki.

Na jej barki spada również wychowanie starszej córki, która przejawia autodestrukcyjne skłonności. Wśród tych wszystkich problemów, przytłaczających kobietę coraz bardziej, Caroline chwyta się promyka niegasnącej nadziei. Liczy na to, że pewnego dnia jej zaginiona córka się odnajdzie, a jej życie zacznie się układać. Pewnego dnia, całkiem niespodziewanie otrzymuje telefon. Po drugiej stronie słyszy młody, dziewczęcy głos, który oznajmia: Chyba jestem pani córką.

Czy to boża łaska zesłała rozwiązanie wszystkich dotychczasowych problemów i komplikacji? A może to dopiero początek prawdziwego przewrotu, z którym kobieta i jej rozpadająca się rodzina nie dadzą sobie rady?

Książkę pt. Nie ma jej znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!