Książki biograficzneRecenzje

„Nienasycony Robert Lewandowski” – nowa recenzja na kanale „Posłuchajcie”!

9788326823855Jakiś czas temu informowaliśmy was o nowo powstałym kanale Posłuchajcie na YouTube, gdzie usłyszeć możecie ciekawe recenzje interesujących książek. Dziś mamy dla was dobrą wiadomość, bowiem ukazał się tam kolejny, atrakcyjny filmik.

Autor porusza w nim temat książki, która obecnie jest bardzo na czasie, mianowicie opisuje on dzieło Nienasycony Robert Lewandowski, autorstwa Pawła Wilkowicza. Jest to autoryzowana biografia słynnego, polskiego piłkarza. Warto wspomnieć, że jeżeli nie jesteście fanami piłki nożnej, to absolutnie nie powinno was to zniechęcać do sięgnięcia po tę pozycję. Najlepszym tego dowodem jest recenzja, przedstawiona na Posłuchajcie.

Świetne rozwiązanie, bowiem daje wam możliwość zapoznania się z treścią i problematyką książki bez konieczności większego wysiłku. Jedyne, co musicie zrobić, to odtworzyć film. Później wszystko dzieje się już samo. Ponieważ autor wkłada wiele wysiłku, by w wasze ręce złożyć tak kompetentną i ciekawą recenzję, zapewnia to rzetelne sprawozdanie, które z pewnością ułatwi wam podjęcie decyzji dotyczące sięgnięcia po daną pozycję.

Przekonajcie się sami, że ten kanał ma ogromny potencjał. Zachęcamy do subskrybowania i dzielenia się filmikiem z przyjaciółmi.