Nigdy więcej nowość na rynku wydawniczym

16 października ukazała się niezwykła książka – autobiograficzna opowieść Anny Zamojskiej Nigdy więcej. To przepiękna opowieść o zmaganiach młodej dziewczyny z przemocą, jakiej doświadczyła ze strony osoby duchownej.

Czytając tę książkę, najpierw się rozpłaczesz, później ogarnie cię złość, a na koniec wypełni radość.

Nigdy więcej - kup książkę na www.taniaksiazka.pl >>Anna Zamojska przekazuje czytelnikom wyjątkową lekcję – zainspirowana bestsellerowymi felietonami Reginy Brett, a zwłaszcza jej ostatnią książką Mów własnym głosem, Anna odnajduje w sobie odwagę do pokazania zarówno tych bolesnych, jak i pięknych momentów w swoim życiu.

Nigdy więcej to świadectwo siły, nadziei i odwagi, jakie można w sobie odnaleźć nawet w najtrudniejszych chwilach.

Jako niespełna czternastolatka Anna dwa lata zmagała z doświadczaniem przemocy seksualnej ze strony księdza – przyjaciela rodziny, lubianego i cenionego kaznodziei. W poetycki i uderzający bez znieczulenia sposób opowiada dziś o tym, jak postanowiła o siebie zawalczyć i wygrała – a dziś jej historia może przynieść otuchę i nadzieję każdemu, kto ich potrzebuje.

W przedmowie do Nigdy więcej Regina Brett pisze:

Kiedy stajesz we własnej obronie, uwalniasz nie tylko siebie, ale i innych. Moja książka »Mów własnym głosem« zainspirowała Annę do spisania swojej historii, do podzielenia się własną prawdą. Ona wyzwoliła się od przeszłości – może wyzwoli także ciebie.

2 lata. 24 miesiące. 105 tygodni. 732 dni. 17568 godzin. 1054080 minut. Wyjętych z życia, abym mogła pokochać siebie i innych oraz udowodnić sobie, i tylko sobie, że cuda się zdarzają.

– Anna Zamojska

Książka Nigdy więcej ukazała się nakładem wydawnictwa Insignis 16 października. Książkę można kupić tutaj >>

Nigdy więcej - kup książkę na www.taniaksiazka.pl >>