Mindhunter. Podróż w ciemność - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka autorów Mindhuntera to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury faktu i reportaży. Autorzy prezentowanej dziś książki są znani odbiorcom na całym świecie przede wszystkim z ich pierwszej, bestsellerowej publikacji pt. Mindhunter. Publikacji, która doczekała się ekranizacji, dostępnej na platformie Netflix. Warto tutaj wspomnieć, że reżyserią serialu zajął się David Fincher, odpowiedzialny za ogromny sukces takich produkcji jak: Zodiak, Siedem czy Zaginiona dziewczyna. Teraz autorzy powracają z zupełnie nowymi faktami i zaskakującymi historiami. A ich najnowsza publikacja po raz kolejny ma ogromne szanse stać się międzynarodowym hitem. Książka pt. Mindhunter. Podróż w ciemność będzie dostępna na naszym rynku już od 3 października 2018 roku.

Nowa książka autorów Mindhuntera – mroczny umysł seryjnego mordercy

Prezentowany dziś reportaż to przede wszystkim powrót do tematu seryjnych zabójców. Po raz kolejny jeden z najwybitniejszych profilerów w dziejach FBI zabiera czytelników w mroczną podróż. Tym samym odbiorcy mają szansę poznać samo serce ciemności – umysł seryjnego mordercy.

Agent John Douglas przez wiele lat wysłuchiwał zwierzeń sprawców najstraszniejszych przestępców. Ale osiągnięcie celu nie było takie proste, jak mogłoby się wydawać. Aby świat mógł poznać mechanizmy, które popychały danych zbrodniarzy do okrutnych czynów, Douglas musiał wykazać się przede wszystkim odwagą i sprytem. W związku z tym musiał pozyskać ich sympatię – zaprzyjaźnić się z ludźmi takimi jak Richard Speck. Morderca, który miał na sumieniu osiem studentek z Chicago.

Wszystko to robił, ponieważ chciał nauczyć się patrzeć na zbrodnię oczami sprawcy. John Douglas dążył do tego, by zrozumieć, dlaczego sprawca bierze na swój cel kobiety i dzieci. Z tego powodu autor musiał poczuć satysfakcję mordercy i strach ofiary. Dotknąć ciemności, aby skutecznie ścigać seryjnych morderców i ochronić bliskich przed niewyobrażalnym złem.

Przypominamy, że nowa książka autorów Mindhuntera na polskim rynku pojawi się już 3 października bieżącego roku. Mindhunter. Podróż w ciemność znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży.