Mark Hamill zagra jako Vesemir

12 lutego ogłoszono pracę nad drugim sezonem serialu Wiedźmin. Od tej pory każdy zastanawia się nad tym, co zobaczymy w kontynuacji popularnego serialu fantasy? Czy odtwórca roli legendarnego Luke’a Skywalkera, Mark Hamill, zagra jako Vesemir? Skąd w ogóle ten pomysł?

Netflixowy Wiedźmin podbija serca serialomaniaków

O serialu Wiedźmin wyprodukowanym przez platformę Netflix pisaliśmy niejednokrotnie. Produkcja powstała na kanwie popularnego uniwersum fantasy nieustannie rozgrzewała serca fanów od wiosny 2017 roku, kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy o pomyśle na adaptację tytułu. Pierwszy sezon serialu o Białym Wilku pojawił się na platformie w grudniu 2019 roku i od razu podbił serca fanów na całym świecie!

O sukcesie Wiedźmina może świadczyć chociażby fakt, że serial może pochwalić się najlepszą oglądalnością pierwszego sezonu w historii platformy! Popularność netflixowej produkcji przełożyła się również na sprzedaż książek i popularność gier opartych o wiedźmińskie uniwersum. Od momentu ukończenia pierwszego sezonu fani zastanawiali się, kiedy rozpoczną się pracę nad kontynuacją serialu. Na szczęście na dobre wieści nie musieliśmy długo czekać. Zdjęcia do drugiego sezonu już ruszyły, a pisaliśmy o tym tutaj.

Czy Mark Hamill zagra jako Vesemir?

Administratorzy strony We Got This Covered donoszą, że udało im się pozyskać oficjalny dokument związany z produkcją serialu. Zgodnie z informacjami w nim zawartymi, w rolę Vesemira, mentora wiedźmińskiej Szkoły Wilka, ma wcielić się sam Mark Hamill! Przynajmniej na taki obrót spraw mają mieć nadzieję producenci kasowego serialu.

We Got This Covered wskazuje bowiem na to, że na chwilę obecną nie otrzymano potwierdzonej informacji na temat odpowiedzi aktora. Ostatnio Hamill użyczył swojego głosu postaci Szkieletora w Masters of the Universe: Revelation, tak więc pozostaje w kontakcie z platformą.

Temat rozpalił wyobraźnię internetowej społeczności, w tym wielu użytkowników Twittera, czego efektem jest chociażby poniższa wizualizacja Marka Hamilla jako Vesemira. 🙂

Mark Hamill zagra jako Vesemir

Źródło: https://link.do/zqZ4p

Mamy nadzieję, że już wkrótce dowiemy się, czy pogłoski okażą się prawdą.
A tymczasem fanów serii Andrzeja Sapkowskiego, którzy chcieliby sięgnąć po lekturę, odsyłamy tutaj.