Trupia Farma. Nowe śledztwa - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka autorów Trupiej Farmy to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury faktu, związanej z trudną pracą śledczych i kryminologów. Wspomniana książka okazała się wielkim hitem na międzynarodową skalę i bardzo szybko uzyskała status bestsellera. Autorzy skradli serca Czytelników na całym świecie, a ci z niecierpliwością oczekiwali na jeszcze więcej ciekawych historii. I oto są! Już 2 kwietnia 2018 roku na polskim rynku pojawi się książka pt. Trupia Farma. Nowe śledztwa. Nie mamy żadnych wątpliwości, że pozycja ta rozejdzie się niczym świeże bułeczki. Jesteście fanami literatury faktu i powieści kryminalnych, a do tej pory nie słyszeliście o dziele Billa Bassa i Jona Jeffersona? Koniecznie sprawdźcie tę pozycję! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowa książka autorów Trupiej Farmy i nowe śledztwa

Śledczy już od wielu lat wiedzą, że nawet najostrożniejszy morderca pozostawia niewielki ślad, który w końcu go zdradzi. Aby skutecznie dostrzegać te niuanse, Bill Bass założył słynną już „Trupią Farmę”. To tutaj prowadzone są niezwykłe badania nad tym, co dzieje się z ludzkim ciałem po śmierci. Dzięki temu wymiar sprawiedliwości jest wstanie wydrzeć zmarłym ich sekrety. Czy odgryziona końcówka cygara może wskazać mordercę? Jak zidentyfikować ciała ofiar eksplozji w nielegalnej fabryce fajerwerków? Dlaczego muchy i ich larwy są najlepszymi sprzymierzeńcami antropologa sądowego? Odpowiedzi na te oraz wiele więcej pytań znajdziecie w prezentowanej dziś książce.

Bill Bass po raz kolejny opisuje najciekawsze i najdziwniejsze przypadki, z jakimi musiał się mierzyć. Zabiera Czytelników w mroczną, ale zarazem niezwykle fascynującą podróż po świecie, gdzie zbrodnia doskonała nie istnieje.

Warto tutaj wspomnieć, że nowa książka autorów Trupiej Farmy to aż 13 kompletnie nowych i oszałamiających spraw z archiwum legendarnego „detektywa kości”. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy w domowej biblioteczce mają już pierwszą część światowego bestsellera.

Przypominamy, że książka pt. Trupia Farma. Nowe śledztwa dostępna będzie od 2 kwietnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!