Nowa książka B.A. Paris - Terapeutka sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Czy marzenie może zamienić się w koszmar? Jakie tajemnice skrywają się za bramą ekskluzywnego osiedla? Jak głęboko może zapuścić korzenie obsesja? Czekaliście na nową książkę od B.A. Paris, mistrzyni thrillerów psychologicznych? Zatem mam świetną wiadomość: Terapeutka już w kwietniu pojawi się ma półkach księgarń.

Nowa książka B.A. Paris - Terapeutka już w kwietniu!

Terapeutka, nowa książka B.A. Paris

Ta gęsta do tajemnic historia zaczyna się bardzo niepozornie. Alice i Leo właśnie spełniają swoje marzenie o odpowiednim lokum. Tuż po remoncie wprowadzają się do domu na zamkniętym osiedlu, które cieszy się nieposzlakowaną opinią.

Nowe miejsce, nowi sąsiedzi… Alice i Leo zaczynają nowy, obiecujący rozdział swojego życia. Zawsze musi być jakieś „ale”, prawda? Wkrótce na jaw zaczynają wychodzić sekrety. Szybko okazuje się, że Alice i Leo o swoim nowym domu nie wiedzieli wszystkiego.

Ciekawość zamienia się w obsesję

Alice odkrywa tajemnicę, związaną z Niną, terapeutką i poprzednią lokatorką ich nowego domu. Im bardziej rozgrzebuje bolesne sprawy sprzed lat, tym większa więź zaczyna łączyć ją z Niną. Jednak ci, którzy mogą jej pomóc w rozwikłaniu zagadki, milczą. Toteż niezaspokojona ciekawość, zaczyna przypominać obsesję.

Za bramą zamkniętego osiedla, które Alice i Leo wybrali na miejsce do życia, kryje się wiele sekretów. Nowi sąsiedzi wcale nie są tak kryształowi, za jakich chcieliby uchodzić. Dlatego z zacięciem pilnują swoich mrocznych sekretów.

Jak daleko posunie się Alice, żeby nakarmić swoją obsesję?

Czy wszystkie brudne tajemnice mieszkańców wyjdą na jaw?

Nowa książka B.A. Paris - Terapeutka - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Mistrzyni thrillerów psychologicznych

Książki B.A. Paris są jednymi z najchętniej czytanych w naszym kraju thrillerów psychologicznych. Zapowiedzi jej nowych powieści pojawiają się na listach bestsellerów jeszcze przed faktyczną premierą książek. Czy Terapeutka powtórzy sukces Za zamkniętymi drzwiami? O tym będziemy mieć okazję już niedługo się przekonać.

Terapeutka, nowa książka autorki bestsellerów, będzie mieć premierę 14 kwietnia. Thriller do księgarń trafi za sprawą Wydawnictwa Albatros. Do premiery zostało jeszcze nieco czasu. Tymczasem ruszyła przedsprzedaż.

Nową książkę B.A. Paris możecie już zamówić w tym miejscu

Sprawdź też: