KryminałKryminał i sensacjaZapowiedzi i nowości

Puzyńska zapowiada 13 tom sagi o Lipowie – Martwiec! Będzie mocne zakończenie?

Puzyńska zapowiada Martwiec - 13 tom sagi o Lipowie!

Czy są tu z nami fani kryminałów Katarzyny Puzyńskiej? Jeśli tak, to koniecznie nadstawiajcie ucha – dzieje się! Parę dni temu pisarka na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie, na którym widać świeżo upieczony, jeszcze ciepły, 13 tom sagi o Lipowie – w surowej, „przedksiążkowej” formie wydruku. Martwiec, bo taki tytuł będzie nosiła najnowsza część serii, to na razie wielka niewiadoma. Autorka stopniowo podgrzewa już jednak atmosferę wokół nadchodzącej premiery, pisząc, że nowy tom jest jednym z jej ulubionych w całej lipowskiej sadze. Jesteście zainteresowani? Czytajcie dalej!

Puzyńska zapowiada Martwiec - 13 tom sagi o Lipowie!

Puzyńska zapowiada 13 tom sagi o Lipowie

Katarzyna Puzyńska, niczym przynętę na wędce, zarzuciła w sieci takie zdjęcie:

GOTOWE! Trzynasty tom Lipowa! Oczywiście umieram ze strachu, czy Wam sie spodoba 😱🙃 Bo to jedna z moich ulubionych…

Opublikowany przez Katarzynę Puzyńską Poniedziałek, 22 marca 2021

Martwiec to demoniczna istota rodem ze słowiańskich wierzeń, upiór – widać tu więc oczywiste nawiązanie do poprzednich części cyklu.

Martwiec – czy trzynastka przyniesie pecha?

Emocje wokół zapowiadanej powieści robią się tym gorętsze, że poprzednie części cyklu wzbudziły w odbiorcach mieszane i zdecydowanie rozbieżne odczucia.

Część czytelników zarzuca autorce, że Śreżoga i Pokrzyk mocno zaniżyły poziom całej serii. Z kolei inni z równym zainteresowaniem i zadowoleniem zaczytywali wszystkimi powieściami, których akcja rozgrywa się w Lipowie.

Agnieszka, nasza redakcyjna koleżanka, należy do grona zagorzałych fanów twórczości Katarzyny Puzyńskiej. Recenzję dwunastego tomu serii o Lipowie jej autorstwa możecie przeczytać w tym miejscu: Śreżoga – wracamy do Lipowa. Recenzja książki >>

Jak na tym tle wypadnie Martwiec? Trzynastka okaże się pechowa czy szczęśliwa dla sagi? Na odpowiedź z pewnością przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Na koniec pytanie do Was: czytaliście powieści Puzyńskiej? Czekacie na najnowszy, trzynasty tom? Dajcie znać w komentarzach!

***

Książki Katarzyny Puzyńskiej z cyklu o policjantach z Lipowa znajdziecie TUTAJ >>

Po pozostałe książki pisarki zajrzyjcie W TO MIEJSCE >>

 

Zobacz także: