Zakochani rozbitkowie - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Julie Johnson bez wątpienia ucieszy wszystkie miłośniczki twórczości autorki. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury kobiecej i romansów współczesnych. Najnowsza powieść Johnson pt. Zakochani rozbitkowie na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 6 czerwca 2019 roku. Warto tutaj wspomnieć, że książki pisarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. W błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami i zyskują status bestsellerów. Tym razem mistrzyni romansów powraca z trzymającą w napięciu historią o potędze zakazanej miłości i sile przetrwania. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Julie Johnson, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowa książka Julie Johnson – Zakochani rozbitkowie

Bohaterka prezentowanej dziś książki nigdy nie sądziła, że przeżyje katastrofę lotniczą. Nigdy też nie przypuszczała, że wyląduje na bezludnej wyspie. A poza tym nie spodziewała się, że pokocha takiego mężczyznę.

Violet Anderson rusza na Fidżi. Wycieczka ma być przygodą jej życia i przede wszystkim upragnioną przepustką do szczęścia. Jednak podróż nieoczekiwanie zamienia się w największy koszmar kobiety. Samolot, którym leci Violet, rozbija się. Z katastrofy z życiem uchodzi tylko troje pasażerów, którzy utknęli na bezludnej wyspie. Okazuje się, że czekanie na pomoc w takim miejscu, w odcięciu od reszty świata, to codzienna walka o przetrwanie. Poza tym już wkrótce Violet odkrywa coś niepokojącego. Serce bohaterki zaczyna wypełniać się uczuciem do jednego z rozbitków. Uczuciem, które nigdy nie powinno mieć miejsca.

Przypominamy, że nowa książka Julie Johnson pt. Zakochani rozbitkowie na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 6 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej oraz romansów współczesnych. Julie Johnson po raz kolejny udowadnia, że nie bez powodu okrzyknięto ją mistrzynią współczesnych romansów. Jej powieści elektryzują i wciągają czytelniczki, trzymając w niepewności aż do ostatniej strony. Koniecznie przekonajcie się o tym same. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!